Přejít na obsah

Vostok Europe Expedition sa značne predbiehajú (video)


Doporučené příspěvky

Zdravím odborníkov na hodinky.

 

Poldruha roka vlastním Vostok Europe Expedition Trophy 2006 (kúpené na Špitálskej - Šperky Invencia). Žiaľ, užil som si s nimi pár starostí, spomedzi ktorých je najväčšia ich "občasné" predbiehanie. Viď video.

 

http://www.youtube.com/watch?v=A0TK160Gjyg

post-716-068937000 1320572971.jpg

 

Už som to dva razy riešil cez reklamáciu, z ktorej sa mi hodinky vrátili najprv "kompletne servisované", potom "bez zistenej závady". A skutočne aj šlapali, ako mali, až do sobotného večera. Myslím, že po preklopení dátumovky z 5. na 6. sa začali zrýchľovať, takže teraz robia minútu len za 54 sekúnd! (kupujte ruské hodinky - sú najrýchlejšie).

 

 

 

Chcem vás týmto požiadať o radu, či mám znova riešiť reklamáciu a čakať mesiac na hodinky (mám už aj dôkaz), alebo vyhľadať nejakého hodinára v BA. Osobne som naklonený druhej možnosti, lebo nerád dlho čakám bez informácií a som na hodinky zvyknutý. Oficiálne zastúpenie posiela hodinky do BB, kde majú zmluvného hodinára.

 

Ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nejsem sice hodinář ani odborník, ale tipnul bych si na vyskočený vlásek setrvačky ze zámku. Nebo nejakou jinou chybu ve vedení vlásku.

 

Na to by ale v servisu meli přijít. A hodinář by to určitě opravil.

 

M.

Upraveno uživatelem Marfi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...