Přejít na obsah

Hodinky..


Doporučené příspěvky

fuha to nerad pocujem ja mam velmi malu ruku :D len problem ze su asi 40 e nad mojim rozpočtom ale paci sa mi ten safir ta lumi a celkovo vypadaju dobre ale tiez sa mi aj pacia http://chronoshop.cz/katalog/hodinky-Traser-P-6508-Code-Blue videl som zive fotky a su fakt pekne no neviem teraz :D ale objednaval som si tie luminoxy a mali 43 a na videu vyzerali byt normalnej velkosti tak tie super sporty ked maju 46 to nemoze byt taky rozdiel nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za double post este jedna otazka ked je tam uvedena vodotesnost 30 metrov znamena to realnu vodotesnost do tej hlbky? pretoze pri niektorych hodinkach pisu 100 metrov a podtym je napisane ze potapanie do hlbky 8 m tak teraz neviem pretoze v lete sa rad potapam ale len tak ´bez šnorchla max 10-15 metrov bol by to problem? a este jedna otazka ked si ich objednam s chronoshopu v czk tak na slovensku im zaplatim v eurach nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za double post este jedna otazka ked je tam uvedena vodotesnost 30 metrov znamena to realnu vodotesnost do tej hlbky? pretoze pri niektorych hodinkach pisu 100 metrov a podtym je napisane ze potapanie do hlbky 8 m tak teraz neviem pretoze v lete sa rad potapam ale len tak ´bez šnorchla max 10-15 metrov bol by to problem? a este jedna otazka ked si ich objednam s chronoshopu v czk tak na slovensku im zaplatim v eurach nie?

 

popytaj sa priamo Kubsona. On je z chronoshopu. ta WR nie je ani plavanie, nie este na plavanie. teda, ak to nie je udaj o realnej wr, ako to ma suunto.

 

inak ceske obchody posielaju na dobierku a ty to zaplatis v EURO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak potom docela nechapem preco tam pisu 100 metrov 200 metrov atd ked realne sa s tym ledva mozes potapat este k tomu predtym som mal nejake casia quartzky asi za 30 euro :D a mali napisane 50 m a potapal som sa snimi hocikolko 10 -20 metrov urcite takze teda s tymi trasermi nebudem moct do vody? myslim s tymi 6508 lebo asi ich beriem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jem to tu někde dával,ale nebudeš mít problém to najít-AstroAvia,cena i velikost by ti měli sedět,ale za dvě stovky bych se podíval na novinky v Chronoshopu od Laco

post-19068-003081300 1321113120.txt

post-19068-062165400 1321113408.jpg

Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak potom docela nechapem preco tam pisu 100 metrov 200 metrov atd ked realne sa s tym ledva mozes potapat este k tomu predtym som mal nejake casia quartzky asi za 30 euro :D a mali napisane 50 m a potapal som sa snimi hocikolko 10 -20 metrov urcite takze teda s tymi trasermi nebudem moct do vody? myslim s tymi 6508 lebo asi ich beriem

 

http://www.chronomag.cz/clanek/2004-11-27/vodotesnost-pozor-na-ni.html#axzz1dVdWS4IV

 

tu to mas prehladne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...