Přejít na obsah

Breitling Navitimer World...


jacob

Doporučené příspěvky

  • Po roku...

Vojto, co jsem se dočetl, tak jo, ale jinak je WR u Navi mizerný a já osobně bych neměl nervy ani ten déšť :D . Navíc, pokud je tam kožený řemen tak vůbec. Pokud vím, tak Navitimery mají kolem 3ATM, jestli se nepletu, zkušenější kdyžtak opraví.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Chlapi, nejsou ani na mytí rukou. Byly to jediné hodinky, které jsem prodal proto, že jsem se je bál nosit. Náchylné je leštěné pouzdro a obrovské sklo. Vodotěsnost chybí. Kdybych věděl, že s nimi nemohu do sprchy, nemám s tím problém, ale když hodinář řekne, ať s nimi ani nemyji ruce, tak to už nejsou hodinky pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po roku...
  • Po letech...
V 28. 11. 2013 v 19:29, jacob napsal:

Chlapi, nejsou ani na mytí rukou. Byly to jediné hodinky, které jsem prodal proto, že jsem se je bál nosit. Náchylné je leštěné pouzdro a obrovské sklo. Vodotěsnost chybí. Kdybych věděl, že s nimi nemohu do sprchy, nemám s tím problém, ale když hodinář řekne, ať s nimi ani nemyji ruce, tak to už nejsou hodinky pro mě.

A to je přesně to, co mě na hodinkách s voděodolností 3bar / 30m fakt nebaví. Konkrétně tyhle navitimery by byly můj top, ale co s nimi když je nemůžu vzít na hory, na vodu, nebo na pláž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...