Přejít na obsah

Omluva za nedělní výpadek


Chronomag

Doporučené příspěvky

Nefungovalo mi to na domácím noťasu, na služebním noťasu, na tabletě taky ne a ani na mobilu. Tak jsem vyrazil odpoledne do práce (radost tam teda ze mně zrovna neměli), že si udělám novou identitu, když mně teda blokli. No a když to nefungovalo ani tam, tak jsem se uklidnil :alien1:

 

No trošku jsem si zapřeháněl, ale skoro tak nějak to bylo......

 

 

Nejdřív jsem přemýšlel za co ten ban a pak jsem to měl stejný :-). PC doma, noťas, mobil, noťas na jednání u advokáta a po cestě jsem se ještě stavil v kanclu. :cheers:

Manželka říkala že se to dá léčit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Snow

I když se dění už příliš nezúčastňuji, také jsem propadl depresi. Přihlásil jsem se v neděli večer bez úpěchu, po neblahých zkušenostech s "funkčností" chronomagu, nevěnoval jsem tomu pozornost. Ovšem v pondělí ráno jsem znervózněl, vyyzkoušel jsem všechny čtyři PC, které mám doma a posléze telefon. Když jsem se setkal se stejným "úspěchem", zavolal jsem dceři, která je také na fóru registrovaná, mimochodem pánové, kdo z vás se může pochlubit tím, že má na chronomagu zaregistrovanou také dceru ? Výsledek stejný. Bylo brzo ráno, Kamila, o kterém vím, že je spáč jsem nechtěl tahat z postele a tak má volba padla na chudáka Giliuse, který mě seznámil s neblahou situací a tak jsem se zklidnil. Na fórum jsem s obavou podíval okolo desáté a vše bylo v pořádku. Jaký klid se rozlil v mé duši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo, to bude tím ;) . Chronomag neutírá prach na serveru a tak se ty vlákna v tom prachu netočí jak mají a zasekávají se...

 

Je to přeci škoda. Vždyť procházet fórum kolikrát člověk vydrží i několik hodin denně. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Service Temporarily Unavailable

 

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

 

s..e se to víc a víc, pomalu mě přestává bavit se sem půl hodiny dobývat :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No to se mi ulevilo, že to nepostihuje jenom mě. Půl roku jsem si myslel, že mi někdo dal ban, měnil jsem prohlížeče, nic platno, service unavailable. Je to ale hrozný ostudný a nepřijatelný, když si vzpomenu, že majitel serveru měl docela nedávno tu drzost vylákat z nás peníze sbírkou !! na nové počítačové vybavení, právě za tím účelem, aby chronomag bez problémů chodil, skoro přemýšlím o podvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...