Přejít na obsah

chladnicka


zerrou

Doporučené příspěvky

Manželka vybrala americkou ledničku LG. Prvně jsem pyskoval, protože zabírá hodně místa, moc se do ní nevleze atd. Teď po nějakém měsíci používání mohu s klidným srdce napsat, že nelituju a používám ji nejvíc já. Nemyslím na vybírání dobrot, ale ten ledovač se studenou vodou a ledovou tříští nemá chybu. Bez toho už lednici nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Kolik je tak zivotnost lednice? Vcera, po prijezdu z Velikonoc bylo pivo v lednice nejake malo studene a po blizsim zkoumani se ukazalo, ze lednice nejde. Resp. nejde ta horni cast (lednice), spodni cast (mrazak) jde normalne.

Lednice je Elektrolux, 12 let stara, tak nevim, jestli ma s ohledem na stari cenu vubec shanet opravare nebo rovnou koupit novou... co myslite? Zatim tedy chodila bez poruchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně takto mi odešla naše Elektroluxka loni, nahoře 12 stupňů a dole v šuplicich ( na zeleninu) zelenina zmrzlá .Opravář říkal,že oprava se nevyplatí,pár tisíc ( už nevím přesně kolem pěti). Takže máme novou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konzultováno s jedním fachmanem zde z fóra a termostatem to není (ten jsem na jeho radu zkusmo přemostil drátem), čili vada jako bohus76 (a i další), takže téma je: jakou lednici?

Klasická kombinovaná (dole mrazák, nahoře lednice), tj. ne americká; jednoduchá, spolehlivá, výška cca 2m. Nevestavěná, ideálně bílá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to únik chladiva asi isobutan.Pokud není ten únik přístupný (okolí motoru)tak není oprava rentabilní.Termostat nevypíná protože je teplota vysoká,chladivo co chybí nedochladí ledničku a mražák má teplotu ještě nižší než je standart.Většinou je únik na výparníku chladničky bez destrukce nepřístupné.Kup novou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me presne takhle kdysi odesla Boschka, potreboval jsem stejne vetsi takze bez premysleni o oprave sla pryc a vzal jsem nejakou Liebherr. Mel jsem v hledacku Bosch / Siemens / Liebherr a ty ceny nakonec nejsou tak rozdilny, par litru sem nebo tam .. Miele je cenove jinde teda :D . Vono to asi bude fungovat stejne, ale kdyz si clovek pak sahne na ty plasty v tech ostatnich tak je to uz od pocitu shit, smrdi to vselijak uz v kramu a proste sou veci ktere chci mit doma a chci z nich mit chvili radost. Jeden takovej shit (tusim Candy) mam v garazi (prece nebudu chodit pro limo domu a uz nejake ty plasty popraskaly a smrdi furt desne kdyz ji otevru), doma bych to nechtel.

 

Jeste ta lednice musi stat 24h po prevozu nebo uz je to davno vyresene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Frantik napsal:

Hele dojeď do toho elektra v Bille, to mas kousek. Kup tak nějakou v akci a na rudliku ji odvezes dom 🙂 

Hele, to si dělej prdel, ale přesně takhle jsem přišel k týhle lednici 🙂 V tehdejším K+B elektru v Bille ji vzal prodavač na rudl a šli jsem společně přes park půlku sídliště až ke mě domů 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, odjinud napsal:

Hele, to si dělej prdel, ale přesně takhle jsem přišel k týhle lednici 🙂 V tehdejším K+B elektru v Bille ji vzal prodavač na rudl a šli jsem společně přes park půlku sídliště až ke mě domů 🙂

No vzdyt jo 🙂 Ted je tam Electroworld a kupoval jsem od nich TV a nejakou varnou desku v nejake akci a pohoda. Lednicku budou mit urcite jako nekde v Datart, Alza, Mall, apod. a mas to kousek 🙂  A po ceste muzes dat jednu plzničku v Parčíku.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 5. 3. 2022 v 12:55, jovani napsal:

vyberam pre otca, LG GBB72SWDMN bude v pohode alebo ... ?

Shodou okolností jsem včera prolezl krám a nakonec jsem skončil u LG, které jsem dnes objednal přes Datart kde zrovna probíhají slevy. Chtěl jsem Samsunga, ale tam jsou ty vnitřní plasty ošizené oproti LG. Vše ostatní mi oproti LG tak nějak nedávalo smysl ať už kvalitou nebo cenou. Hledal jsem okolo patnácti tisíc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, xvoloda napsal:

Taky mám LG, tu z odkazu akorát provedení nerez. Spokojenost, kecy prodavače o totálním NO FROSTu jsem pouštěl uchem hnedka ven, ale po pár týdnech mě opravdu překvapilo, že ten mrazák prostě námrazu nezná

Tak to je dobrý, já vzal tady tu, která po slevách vyšla na příjemných 13100,- Je i v energetické třídě C což mě taky potěšilo.

https://www.datart.cz/chladnicka-s-mraznickou-lg-gbb71swvcn-bila.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...