Přejít na obsah

Kolik nás tu je...?


Quido Morava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník brequet

Něco jsem nafotil,ale nemohu to sem dostat,je to moc velké.i když jsem to komprimoval,má to pořád 2,57 Mega a hlásí mě to max.2 Mega.

Zkusím to nafotit znova s menším rozlišením,jsem fotograf amatér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem nafotil,ale nemohu to sem dostat,je to moc velké.i když jsem to komprimoval,má to pořád 2,57 Mega a hlásí mě to max.2 Mega.

Zkusím to nafotit znova s menším rozlišením,jsem fotograf amatér.

 

si to zmenši třebas tady http://www.perfectphoto.cz/index.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem nafotil,ale nemohu to sem dostat,je to moc velké.i když jsem to komprimoval,má to pořád 2,57 Mega a hlásí mě to max.2 Mega.

Zkusím to nafotit znova s menším rozlišením,jsem fotograf amatér.

 

 

Komprimovat obrázky jako soubory nemá prakticky žádbný valný význam...

 

je třeba zmenšit rozlišení origináu, v nějakém z grafických editrů (irfanView, photo editor, picture manager apod.), je toho habakuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikto mi k tomu nepovie ci je to v poriadku?

 

 

tanhle dotaz patří spíše do sekce "Opravy, servis a pomoc s hodinkami"

 

.. jinak: není z velmi subjektívniho vyjádření v popisu zřejmé, jak moc hlučné to je, každopádně rotace kyvadla rotoru bude vždy poněkud slyšet, záleží na hodinkách, jejich masivnosti a konstrukci pouzdra, na některých hodinkách jsou cítit i vibrace... není to vada, pokud to nepřesáhne únosnou mez a pokud to nebrání volné rotaci kyvadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brequet

Marně se snažím přidat přílohy.

Soubor jsem zmenšil na 1,18 Mega,to je OK,vyberu soubor,chci přidat přílohu,načítá se mi to a po 100% načtení mně to hlásí :Chyba Žádný soubor nebyl označen pro nahrávání

Poraďte prosím,dříve to normálně šlo.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tanhle dotaz patří spíše do sekce "Opravy, servis a pomoc s hodinkami"

 

.. jinak: není z velmi subjektívniho vyjádření v popisu zřejmé, jak moc hlučné to je, každopádně rotace kyvadla rotoru bude vždy poněkud slyšet, záleží na hodinkách, jejich masivnosti a konstrukci pouzdra, na některých hodinkách jsou cítit i vibrace... není to vada, pokud to nepřesáhne únosnou mez a pokud to nebrání volné rotaci kyvadla

 

Tak potom je to ok ..je to trochu slyset ..kinetice to nevadi a inak nekdy citit aj tu vibraci ale zas taky neco vazi tak to je potom ok .Dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...