Přejít na obsah

Steinhart "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"


Ondrej71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 856
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravim vsechny..Prezul jsem steiny na nato strap a musim rict,ze se mi to subjektivne hodne libi.Presto si myslim,ze by si tyto hodinky zaslouzily kuzi.Napadlo me koupit kozene nato,to by mohla byt perfektni kombinace.Co myslite?Akorat me mrzi,ze vyber v techto koncinach je velice bidny.Chronoshop je sice ma v nabidce,ale cena se mi zda prehnana,na to ze je to prakticky pruh kuze.Tak snad jedine neco spichnout...post-28254-0-84491000-1403205142_thumb.jpg     post-28254-0-60901600-1403204990_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Zdravím všechny majitele těchto krásných pilotek :). Jako spoustu jiných, tak i mě jste tímto vláknem úplně nakazily a s největší pravděpodobností si je také pořídím :).Ve 44mm verzi s manuálním nátahem samozřejmě :) Jen se chci zeptat jestli nevíte o nějakém obchodě, kde by se daly zkouknout a vyzkoušet...všichni tu chválíte do nebes chronoshop v Praze ale co mi ostatní co jsme z moravy? :)..poradí mi někdo? Nejlépe zlínský kraj....Děkuji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro:Ladik85

Mám Steiny Nav B-Uhr 44mm ruční natahování objednané od 23.5. tak jak přijdou klidně u piva nebo kafe ukážu jsem ze Zlína.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro:Ladik85

Mám Steiny Nav B-Uhr 44mm ruční natahování objednané od 23.5. tak jak přijdou klidně u piva nebo kafe ukážu jsem ze Zlína.

 

To jsi na tom o trochu hůř než já. Já jsem je objednával 2.6. a stále čekám. Osm týdnů proběhlo a nic. Na stránkách výrobce už je mají a v Chronoshopu stále nic. Nějak těm klukům německejm váznou dodávky...

Upraveno uživatelem diver74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začátku července u nich měli červeně napsáno, že další dodávka bude cca v půlce července. No a tohle upozornění zmizelo, tak předpokládám, že už jsou... Jinak já je dostal od manželky ke 40-tým narozeninám (19.6.) tak pořád čekám...

Zítra brnknu do Chronoshopu, jestli něco nevědí...

Upraveno uživatelem diver74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...