Přejít na obsah

Steinhart "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"


Ondrej71

Doporučené příspěvky

Ten řemen jsem měl, objednával jsem ho tehdy přímo ze štajního e-shopu...bohužel jsem netrefil délku, takže šel z domu...nicméně, byl to poctivý řemen, kvalitní kůže a sponu jsem si nechal (a řemen nechal ušít u Zrna)...za ten rok, co ji několikrát do týdne použiju nejeví žádné známky obotřebení...takže rozhodně lze doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 856
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já mám zkušenost s tím samým řemenem v černé barvě. Jsem totiž zvyklý na překlápěcí sponu z mých jiných hodinek, takže jsem si Nav B-Uhr 47 objednal v Chronoshopu rovnou s uvedeným řemenem v černé, pravě pro tu překlápěcí sponu. Co se týče dojmů z řemenu samotného, tak se jedná o pěknou ruční práci a opravdu vysoce kvalitní kus bůvolí kůže, což je materiál, který k pilotkám naprosto přirozeně pasuje. Překlápěcí spona je pohodlná (alespoň pro mě určitě pohodlnější, než klasická trnová spona) a bezchybně zpracovaná. Můžu jenom doporučit. Jen bych ještě upozornil na fakt, že řemen má o jednu dírku méně než ten, který se k hodinkám dodává standardně.

Dikec za odpoved..Jeste se zeptam,to zuzeni na 18,vypada to na b-uhr dobre?Jinak dirky navic se procvaknou,to nebude problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho zůžení bych se nebál, viděl jsem to i na IWC Big Pilot, tak co k tomu dodat? Navíc, je tím ten řemen zvláštní a překlápěčka je jednoduše pohodlnější, vlastně jsem chtěl napsat super. Paul67 je to dobrá volba a jdi do něj. Já si před týdnem v chronoshopu objednával, samotnou motýlovku RIOS - typ B.

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho zůžení bych se nebál, viděl jsem to i na IWC Big Pilot, tak co k tomu dodat? Navíc, je tím ten řemen zvláštní a překlápěčka je jednoduše pohodlnější, vlastně jsem chtěl napsat super. Paul67 je to dobrá volba a jdi do něj. Já si před týdnem v chronoshopu objednával, samotnou motýlovku RIOS - typ B.

Diky za nazor...Skocim surfem na Chronoshop a objednavam :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dorazil remen s preklapeckou z Chronoshopu.Origos Steinhart.Musim rict velka spokojenost.Proti trnovy spone bomba.Lip to sedi na ruce,rychla manipulace a nehrozi,ze hodiny upadnou pri zapinani,coz se mi kdysi stalo.Diky vsem za rady,sam jsem trochu pochyboval,ale ted nelituju.Barva tmave hneda me evokuje nadech nostalgie,libi se mi to hodne.Prikladam foto a nekamenujte me je priserny,foceny iphonem,hruza..Uprime obdivuju fota,ktera tady vidim,je to jak od profiku...Sam mam dobrej digital,ale moc me to nebavi,holt kazdej jsme na neco jinnyho...

post-28254-0-62983500-1369262550_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes dorazil remen s preklapeckou z Chronoshopu.Origos Steinhart.Musim rict velka spokojenost.Proti trnovy spone bomba.Lip to sedi na ruce,rychla manipulace a nehrozi,ze hodiny upadnou pri zapinani,coz se mi kdysi stalo.Diky vsem za rady,sam jsem trochu pochyboval,ale ted nelituju.Barva tmave hneda me evokuje nadech nostalgie,libi se mi to hodne.Prikladam foto a nekamenujte me je priserny,foceny iphonem,hruza..Uprime obdivuju fota,ktera tady vidim,je to jak od profiku...Sam mam dobrej digital,ale moc me to nebavi,holt kazdej jsme na neco jinnyho...

Parádní , IMHO na hnědým remenu vypadají nejlíp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc.Cenove relace?Vim,ze se to sem moc nehodi ventilovat a hlavne o tom manufaktura neni.Nakonec zalezi na tom,co clovek bude chtit a jaky bude preferovat druh kuze atd...Ale ten zaklad veprovice,buvol..tak kolem litru?Nepredpokladam,ze bych chtel zrovna pravyho aligatora....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už si chceš u nich něco zadat, asi by to chtělo popřemýšlet o něčem lepším. Ten řemen od Staina je sice fakt dobrej, ale proč si zadávat výrobu "něčeho" v podobný kvalitě? Můžeš si u nich dohodnout os. návštěvu(Šíma) a uvidíš sám. Jinak asi kolem litru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už si chceš u nich něco zadat, asi by to chtělo popřemýšlet o něčem lepším. Ten řemen od Staina je sice fakt dobrej, ale proč si zadávat výrobu "něčeho" v podobný kvalitě? Můžeš si u nich dohodnout os. návštěvu(Šíma) a uvidíš sám. Jinak asi kolem litru...

Popremyslim...diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...