Přejít na obsah

Steinhart "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"


Ondrej71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 856
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nebo zkus koňa :smile_anim:

attachicon.gifDSCN5322.jpgattachicon.gifDSCN5321.jpg

Hezky...Jako steinhart,ale vymakanejsi,hlavne to prositi a kovovy oko...Dobra prace.. :thumbsup_anim: Kdyz to vidim,zkusil bych taky neco spachat.Jedna vec mi neni jasna,je nutne vzdy lepit kuzi ze dvou kusu a davat vlozku?Dle me by bylo jednuzsi pouzit silnejsi kuzi,ale to je problem,protoze 4mm kuze asi neexistuje.Potom ty strany,cim to natrit..no nejsem na tohle profik,tak se ptam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky...Jako steinhart,ale vymakanejsi,hlavne to prositi a kovovy oko...Dobra prace.. :thumbsup_anim: Kdyz to vidim,zkusil bych taky neco spachat.Jedna vec mi neni jasna,je nutne vzdy lepit kuzi ze dvou kusu a davat vlozku?Dle me by bylo jednuzsi pouzit silnejsi kuzi,ale to je problem,protoze 4mm kuze asi neexistuje.Potom ty strany,cim to natrit..no nejsem na tohle profik,tak se ptam...

na těhle pár otázek je tisíc odpovědí,hlídej srazy,je to na dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdravi vsechny...Nechci znovu vyvolavat flame...Zadni sklo na dynku je plochy safir,potvrzeno u klenotnika.Upozornuju,ze se jedna o hodinky zakoupene v dubnu 2013.Nechci samozrejme snizovat nazory jinnych,vcetne Chronoshopu.Dle me se Gunter pokusil usetrit,ale na tlak fanousku znacky se vratil k puvodnimu...a je to jenom dobre...pouze muj nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zdravi vsechny...Nechci znovu vyvolavat flame...Zadni sklo na dynku je plochy safir,potvrzeno u klenotnika.Upozornuju,ze se jedna o hodinky zakoupene v dubnu 2013.Nechci samozrejme snizovat nazory jinnych,vcetne Chronoshopu.Dle me se Gunter pokusil usetrit,ale na tlak fanousku znacky se vratil k puvodnimu...a je to jenom dobre...pouze muj nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...No..Moje Steiny me dodali na konci dubna.Znamy to zkousel pristrojem Presidium Duotester a to nekolikrat.Docela draha zkousecka..Zajimavou otazkou zustava,proc by za mesic menili sklo za safir.Bud se spletli a prdli tam safir,coz nepredpokladam a nebo Gunter pochopil,ze mineral byla chyba...Ostatne,drive podle zahranicniho fora safir na dynku byl...Ve finale je to ovsem skoro jedno,protoze je to na zapesti chraneny.Horsi je,kdyz s tim nekdo mrskne na stul,kde je plno prachu a ktery obsahuje mimo jinne i kremene castice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevěřím, že v tom má Steinhart takovej bordel. Safír na dýnko dávají, jen na tu jejich prémiovou řadu. Zkoušel jsem hledat v jejich oficiálních mat. a nenašel jsem jedinou zmínku, že by na nějakým fliegru byl safír i vespod. Pokud blbě hledám, tak se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny.Tak dnes jsem si chtel preridit Steiny manual.A jak jsem vytahl korunku,tak me to vyjelo cely ven i s hridelkou.Upozornuju,ze s nima zachazim opravdu jak v bavlnce.Myslel jsem,ze me vodvezou.Jak je tohle mozny???Nejsem hodinar,ale chapu to spravne,ze to ma byt jisteno sroubkem?V tom pripade ten sroubek nebyl utazenej.No v pondeli zajdu reklamovat do Chronoshopu.Jsem z toho docela rozhozenej.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pech... , ale stává se to i u luxusních hodinek v řádu několika desítek tisíc. Nevěš hlavu, je to malichernost a není důvod, proč jim přestat důvěřovat. Nejspíš to budou dělat v rámci záruky Knespl a Majzlík. Věř, že budou v dobrých rukách.

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pech... , ale stává se to i u luxusních hodinek v řádu několika desítek tisíc. Nevěš hlavu, je to malichernost a není důvod, proč jim přestat důvěřovat. Nejspíš to budou dělat v rámci záruky Knespl a Majzlík. Věř, že budou v dobrých rukách.

Tak diky moc za podporu...Uz jsem klidnejsi..Ted jsem zrovna docetl zahranicni forum.Tam se to stalo nekomu s Rolexkama..Stejne,nechapu proc ten sroubek nejak nefixujou tmelem atd,nebo jestli to ve Svajcu malo dotahli...cert vi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, už zhruba 3 x se mi stalo, že se hodinky zastavily, ačkoli byly plně nataženy. Stačilo jen vytáhnout korunku, posunout ručičky a pak se normálně rozeběhly. Předpokládám, že to asi nebude zcela normální chování, nebo mě to nemá znepokojovat?

Upraveno uživatelem JII.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, už zhruba 3 x se mi stalo, že se hodinky zastavily, ačkoli byly plně nataženy. Stačilo jen vytáhnout korunku, posunout ručičky a pak se normálně rozeběhly. Předpokládám, že to asi nebude zcela normální chování, nebo mě to nemá znepokojovat?

Hm... taky zafir-nezafir na dynku ma napriklad vobec netrapi, no toto je vazna vec, hodinky su tym padom nespolahlive a myslim ze by ich mal preverit dobry hodinar... Daj potom pls vediet ako to dopadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak diky moc za podporu...Uz jsem klidnejsi..Ted jsem zrovna docetl zahranicni forum.Tam se to stalo nekomu s Rolexkama..Stejne,nechapu proc ten sroubek nejak nefixujou tmelem atd,nebo jestli to ve Svajcu malo dotahli...cert vi....

Su to nadherne hodinky za skvelu cenu. Verim ze to vyriesis k spokojnosti v ramci zaruky...podla referencii na chronoshop by som nemal obavu...len ten cas a strach, viem si predstavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mě by to docela vadilo. :lol2:

 

Pánové, už zhruba 3 x se mi stalo, že se hodinky zastavily, ačkoli byly plně nataženy. Stačilo jen vytáhnout korunku, posunout ručičky a pak se normálně rozeběhly. Předpokládám, že to asi nebude zcela normální chování, nebo mě to nemá znepokojovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táta používá nějakej šroubensichr Loctite (nepovol) :eek: , ale on se nevrtá do hodinek, spíš do veteránů. Tenhle pačok je fakt suprovej.

Tak diky moc za podporu...Uz jsem klidnejsi..Ted jsem zrovna docetl zahranicni forum.Tam se to stalo nekomu s Rolexkama..Stejne,nechapu proc ten sroubek nejak nefixujou tmelem atd,nebo jestli to ve Svajcu malo dotahli...cert vi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...