Přejít na obsah

Steinhart "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"


Ondrej71

Doporučené příspěvky

já ty monstra asi zkusím - mají tu dobré reference na odolnost a tobě to také přežívají bez úhony. a když to nepomůže tak koupím třetí , čtvrté ......a pak si třeba jednou koupím ty big piloty za 200k jako tool hodinky. a nebo taky ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 856
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

já mám přesně to samé, a konečně to tady někdo pojmenoval. Nemůže se toho zbavit, dostal jsem se tak daleko že jsem si koupil svoje vysněné a musím říct že relativně levné hodinky a nedokázal jsem překonat obavu, že je nějak škrábnu apod. A tak ležely v krabičce a nebral jsem je ani na ruku.

 

Problém, je v tom že pokud má někdo takovou "fóbii" tak vlastně nemá hodinky na běžné nošení, protože i na to běžné nošení si vybírá hodinky které se mu líbí apod. A pak nastane "hlídací" období ................. A ani Monstra nepomůžou, měl jsem je......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jako tool watch u mě vůbec nefunguje. Na všechny svoje hodinky jsem opatrný a koupit si nějaké levné baterkáče, to se mi zas nechce. Je fakt, že když má člověk hodinek víc, ta starost o ně se tak nějak rozmělní a to je jen dobře, protože z toho trochu hrabe. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na svoje věci jsem vždy opatrný a u hodinek dvojnásobně ale při častějším nošení jsem si zvykl na to nemyslet. Vždy je sundavam např při hraní basketu, výměně sedaček v aute, jízdě na kole, ale snažím se jinak nosit co nejvíc- v šuplíku by jich bylo přece skoda :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já je koupil už jeté, nějaký ten šrám se tam našel už při nákupu...vlastně mi to pomohlo moc nemyslet na to, že je nedejbože škrábnu...snažím se být opatrný, aby nedostal ránu strojek, ale pouzdro a sklo už vůbec nehlídám...navíc, podle mého, nějaká ta jizva k takovým hodinkám patři, nejsou to přece žádné kancelářské leštěnky :D ...ikdyž, do kanclu je občas taky vezmu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, jestli je to pouzdro ze 3částí. Vypadá to tak... S leštěnou lunetou paráda. Něco jak chrona od Steina, ty jsou s leštěnou lunetou a vzhledu to prospělo moc.

 

Přesně, chrona jsem chtěl a pak jsem si uvědomil, že to bylo hlavně kvůli té lunetě...

 

...tak nastuduju někde nějakou technologii a asi do toho pudu :) pokud máte nějakou zkušenost, budu samozřejmě rád za každou radu  :cheers:

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, trochu se hodinkově nudím, tak mě napadla jedna taková věc...na svých Nav B-Uhr vyleštit lunetu (ale jen tu)...co si o tom myslíte? Požadovaný vzhled něco jako tohle (zdroj WUS)

 

buhr5.jpg

Řekl bych, ze to s vylestenou lunetou je to paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny...S touhle myslenkou jsem si taky pohraval...Jinak pouzdro je z jednoho kusu myslim,tak by se to muselo opravdu osetrit,prelepit a tak...Jinak s vylestenim do zrcadloveho lesku to chce mit opravdu zkusenosti,na kolene se to sice da,ale radsi bych to sveril profesionalum,preci jenom by byla skoda tak hezke hodinky zmrvit.Na zaver..mozna nekoho z vas zklamu,zrcadlovy nerez sice vypada uchvatne,ale jenom prvni dny.Dle mych zkusenosti se da skrabnout i nehtem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si výhledově domluvil nějakou konzultaci v ateliéru Knespl a Majzlík, kteří mají mou naprostou důvěru :) v mém případě by bylo asi potřeba nejdřív přebrousit lunetu a zbavit se tak nerovností...a pak až vyleštit...tím, že je pouzdro opravdu z jednoho kusu, se to trochu komplikuje...uvidíme jestli do toho půjdu, svou roli hraje samozřejmě i cena za tuhle plastickou operaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...