Přejít na obsah

Steinhart "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"


Ondrej71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 856
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ivane, opět chválím Tvoje fotky, jsou fakt hezké. A navíc Štajny jsou dost fotogenické. Jen jsem Ti chtěl napsat, že jsi mě totálně nakazil a zítra je jdu vyzkoušet. Jen nevím jestli ETU nebo Unitas - už jsem si ale založil vlákno, tak doufám, že se tam sejdou rady. Každopádně 47 budou, zítra poreferuji. Jinak mrknu rovnou na ten kovový tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivane, opět chválím Tvoje fotky, jsou fakt hezké. A navíc Štajny jsou dost fotogenické. Jen jsem Ti chtěl napsat, že jsi mě totálně nakazil a zítra je jdu vyzkoušet. Jen nevím jestli ETU nebo Unitas - už jsem si ale založil vlákno, tak doufám, že se tam sejdou rady. Každopádně 47 budou, zítra poreferuji. Jinak mrknu rovnou na ten kovový tah.

UNITAS, bez debaty! Automat a pilotky??? Nie je nad ten pocit rano manualne natiahnut pilotky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Ikarus na Archimede 45 mm a teď ho chci pořídit i na 42 mm. Řemeny jsou 22/20 mm, ale 20/20 mm což mě trochu mrzí, ale nedá se nic dělat. Ta spodní úprava je super a celkově vypadá hodně dobře. IMHO se k pilotkám díky plochému neplastickému ciferníku spíš hodí hladké řemeny než strukturované a to je právě případ Di-modell Ikarus. Ale cena už skočila přes litr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pořád přemýšlím, jestli jít do generálky pouzdra nebo ne. Pár hlubších šrámů tam je, ale zase jestli to není dobře...přece jen to leštěnky nejsou a nebudou

Osobne by som ich nosil ake su. Dnes zgeneralkujes, po case znova sramy...toto su predsa hodinky na ruku a nie do vitriny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Je to výbornej řemen. Fakt pohodlnej oproti seriovým steinhart. A je pravda že hladkej se k ciferníku hodí více než hrubej.

Měl jsem Ikarus na Archimede 45 mm a teď ho chci pořídit i na 42 mm. Řemeny jsou 22/20 mm, ale 20/20 mm což mě trochu mrzí, ale nedá se nic dělat. Ta spodní úprava je super a celkově vypadá hodně dobře. IMHO se k pilotkám díky plochému neplastickému ciferníku spíš hodí hladké řemeny než strukturované a to je právě případ Di-modell Ikarus. Ale cena už skočila přes litr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...