Přejít na obsah

Kolik je zde majitelů hodinek LÜM-TEC ?


Vit

Doporučené příspěvky

Jo jo M20 wolfrámovky Musím říct že mi to teda trvalo než jsem se k nim dorval Ted jsem ale nadmíru spokojen, hodinky mají dva roky a jsou pořád jako nové, neuveřitelná věc Jak jsi už tady psal je fakt super že je i taková firma, která se pokouší použít nové technologie jak už na lumi tak i na použitý materiál a nejsou zase až tak cenově náročné Neumím si představit kolik by stály takové Brajtle nebo Pamy kdyby byli z wolfrámu Značce Lum-tec držím pěsti a jen tak dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Obávám se že (na rozdíl od zákazníků) pro LÜM-TEC Wolfram zas takové terno nebyl, když od něj v novějších řadách potichu upustila. Však už před 5 lety se tady psalo/odkazovalo na problémy s výtěžností a nekvalitou smluvní čínské produkce - a dnes radši experimentují s měkkým kobaltem, patinujícím bronzem a nedejbůh laminátem...

Limitované série PAM jsou z (ještě tvrdší) keramiky, dlouholeté zkušenosti s tvrdokovem a keramikou na bázi wolframu má i RADO, konfekčněji vypadající keramiku za relativně lidové ceny umí i Junghans. Tržní cena takových hodinek je pak vždycky výsledkem kompromisu mezi zákazníkem a dealerem - a s reálnými výrobními náklady zas tak moc nesouvisí. 

Velká wolframová M-ka mají bez debat své kouzlo - jenže pokaždé mě od té parádní šlupky odradily "laciné a ještě lacinější" strojky, jedno jestli mechanické a nebo baterkové...  <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Rád bych se přidal k majitelům hodinek - konkrétně pokukuji po "bronzovkách" B18 a M53. Nebyl by někdo z Prahy, kdo by hodinky (buď tyto nebo jiný model ze stejné řady) měl a zašel by na pivo/kafe, abych si je mohl prohlédnout? Rád bych si hodinky před koupí vyzkoušel a nepodařilo se mi najít obchod, kde by je měli.

 

Předem se omlouvám, za spam vlákna, ale přišlo mi to více cílené, než běžná rada s koupí :) komentáře ideálně SZ. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak jsem do toho také spadl.

Před lety jsem začínal s hodinkami se strašně překombinovanými ciferníky (Citizen Nighthawk a podobné), na kterých je přes ostatní funkce občas problém zjistit kolik je vlastně hodin. Postupným zjednodušováním (Deep Blue, Seiko, Steinhart, Orient) jsem se dostal k designovému ideálu, který pro mě představují Panerai; ovšem cenově jsou mimo rámec toho, co jsem ochoten dát za hodinky. Mezi tím jsem občas v prodejním vlákně narazil na LT, ale zřejmě na modely, které jsou vlídně řečeno "málo civilní", tj. mezi lidi bych si je nevzal :). Minulý týden jsem zde ale zahlédl M55 a bylo rozhodnuto; takže je mám teď na ruce. Zítra jak bude trochu světlo, zkusím udělat pár fotek, zatím se kochám těmi vašimi.

 

Nathanien: parádní sbírka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...