Přejít na obsah

Kolik je zde majitelů hodinek LÜM-TEC ?


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

rajan: Gratulace, taky jsem na ně koukal.

Já si jdu v pátek vyzvednout svoje M-500 po odleštění vrchního antireflexu, vzhledem k tomu, jaký je tam sklo, doufám že pude určit, kolik že je hodin:)

 

Proč ho necháváš sundat? Poškrábal se?

Ty M20 co jsem včera koupil ho mají bez chybky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak to Ti teda drzim palce aby ten AR aj tak ostal.. viem o konkretnom pripade tohto modelu, kde bol ten AR velmi nachylny - ked tak davaj pozor

a to zase ne, až pujde do pryč tak tam prostě nebude, já hodinky zbytečně nelikviduju ale ani nešetřim, když je něco vodotěsne tak to macham ve vodě, když nárazuvzdorné tak s tim klidně štípu dříví, hodinky se musí nosit, jinak nemá cenu je kupovat, nosil jsem pravidelně Da Vinci, Freak, nosím i IWC pilotky a Glashutte tak abych nenosil tyto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to Ti teda drzim palce aby ten AR aj tak ostal.. viem o konkretnom pripade tohto modelu, kde bol ten AR velmi nachylny - ked tak davaj pozor

 

Mám model M8 už skoro 3 roky a AF js celkem v pohodě. Mám na něm asi dva škrábance, ale není to skoro vidět. Pokud by mě to vadilo, tak si prostě nechám AF odleštit nebo vyměnit sklo.

Spíš mi vadí, že AR není tak dobrý jako na V1 (tam je perfektní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to zase ne, až pujde do pryč tak tam prostě nebude, já hodinky zbytečně nelikviduju ale ani nešetřim, když je něco vodotěsne tak to macham ve vodě, když nárazuvzdorné tak s tim klidně štípu dříví, hodinky se musí nosit, jinak nemá cenu je kupovat, nosil jsem pravidelně Da Vinci, Freak, nosím i IWC pilotky a Glashutte tak abych nenosil tyto

 

..spravny pristup, hodinky maju sluzit majitelovi a nie opacne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...