Přejít na obsah

primky ze 14karátového zlata


Doporučené příspěvky

Když jse se tak díval na včerejší noční Aukro bitvu o zlaté prim 50 003 0 a projížděl zdejší vlákno , napadlo mě, že tu jedny katalogové 14k primky ještě chybí.....

 

Tady jsou ty poslední katalogové co zde ve vláknu chybí - sice je u nich v katalogu 55 062 0 , ale zcela logicky to mají být 57 062 0. Zakroucení nožek je velmi elegantní a na primky zcela originální.

 

Z těch 14k zlatých z katalogu jsou to myslím ty nejméně se vyskytující :)  .

post-9970-0-04675400-1426320616_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...

Udělel jsem si dnes jednu fotku pro radost - všechny katalogové 14-ti karátové primky pohromadě. Tato část primek tedy dosbírána a s klidem v srdci uzavřena :) .

 

attachicon.gifP1080735upr.jpg

to muselo dát fušku. A přitom taková blbost :-)

Gratuluju ke kompletce

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staniku73 a co dál?! :-)

 

Co dál - klid a pohoda, dosbírávám pár posledních reálně sehnatelných kousků, už to není naštěstí ten sžíravý chronobundus jako dřív :) . Moc mě pomohl Accutronovo katalog, protože jsem zjistil, kde je konec tunelu.........Řekl jsem si nakonec jednoduše, že chci všechny katalogové primky mimo kal. 66/68 po roce 1970, kal. 64 a quartzů......a rád se občas odměním nějakým prototypem  :rolleyes: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dál - klid a pohoda, dosbírávám pár posledních reálně sehnatelných kousků, už to není naštěstí ten sžíravý chronobundus jako dřív :) . Moc mě pomohl Accutronovo katalog, protože jsem zjistil, kde je konec tunelu.........Řekl jsem si nakonec jednoduše, že chci všechny katalogové primky mimo kal. 66/68 po roce 1970, kal. 64 a quartzů......a rád se občas odměním nějakým prototypem :rolleyes: .

Gratuluji Staniku. Pokud vse klapne, myslim, ze oba uzavreme jeste jednu katalogovou kapitolu. Jsou to nervy, ale snad... brzy... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, náhle se objevily na Aukru zlaté Prim Traktor. !!!NOS ZLATE PRIM TRAKTOR!!!  Myslíte si, jedná se o hodinky vyrobené u nás (Safina, Klenoty) nebo nějaký dovoz ze Švajcu ?

Děkuji za názory. Abych do pátku stačil rozbít prasátko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...