Přejít na obsah

Prim Myslivecké


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 240
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

no to nevím, jestli jsi udělal dobře, že jsi je tam nechal.

Sice bastl, ale vypadá, že je poskládaný z nových dílů. Pokud byly za nějakou rozumnou cenu, tak na díly je to perfektní - pouzdro vypadá že je nové, korunka a ručičky taky, myslivecký ciferník taky na každém rohu nenajdeš (vypadá že je škráblý, ale zas taková hrůza to není)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně se nějak nezdá ani to pouzdro jako takové. A cifr je nejen odřený, ale taky má odpadlou luminiscenci na indexu 4. A ty ručky tam zřejmě nepatří - i když možná že nakonci produkce je tam dávali, ale tyhle nejsou nijaká vzácnost.

 

 

Edit: překlep

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

http://aukro.cz/show...item=2959931722

Tak a co rikate tady na tyto?

 

jaj, ta cena. A to bych chtěl nějaké myslivecké s jelenem pro synovce, když chodí do mysliveckého kroužku :'/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

To je Aukro fotka, že? Nebo to jsou skutečně tvoje hodinky a hlavně tvůj záruční list?

To je Aukro fotka hodinek, které jsem kdysi koupil, tedy momentálně mých včetně toho záručního listu ;) Tímto tedy uvádím na pravou míru že foto není moje (zdroj prodejce z Aukra) a hodinky jsou  moje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu mírně netaktní a zeptám se přímo. Doufám, že víš, že ten záruční list patří k úplně jiným hodinkám? Proto mě ta nekomentovaná fotka tak znervózňovala, nikoliv její autorství.

Jasně, že to vím, já jsem tu fotku dával vyloženě kvůli tomu řemenu. Mám nafocené všechny svoje hodinky, ale jsem línej a když jsou použitelné fotky prodejců, od kterých jsem je koupil, tak je už sám nefotím, to je i případ těchto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...