Přejít na obsah

Letecké OMEGA z roku 1935


lukas.78

Doporučené příspěvky

rozhodně je nech tak, jak jsou, jestli necháš přetisknout cifr, tak tě pánbůh potrestá

 

post-953-098685400 1324163532.jpg

 

edit: vlastně bys mohl požádat o lehoučkou renovaci (ručky atd.) mechana, protože takhle vzácný kousek si jeho vzornou péči zaslouží asi tak milijónkrát víc, než nějaké fortisky

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty ručičky nesmírně opatrně. Jestli jsou původní, tak ta svítící barva je pěkně korozivní prevít. To je snad ještě z období, kdy se používala radium barva - měla by slabě tikat i teď.

S tou regulací měl Long pravdu, odmagnetovat a vyčistit, není-li znám rok posledního servisu, netrápit, zbytečně odřeš čepy. Servis co 5let max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou Vsem dekuji za rady a nazory.Prosel jsem spousty vlaken a nasel snad dva hodinare v praze pro ktere by nemusel byt problem zvladnou mensi ocisteni rucicek a serizeni strojku.Sice se o ne bojim,ale snad se to povede :rolleyes: Urcite sem jeste napisu,popripade pridam fotecku vysledku.preji hezky vecer vsem i pres tak smutne udalosti....:crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jednou Vsem dekuji za rady a nazory.Prosel jsem spousty vlaken a nasel snad dva hodinare v praze pro ktere by nemusel byt problem zvladnou mensi ocisteni rucicek a serizeni strojku.Sice se o ne bojim,ale snad se to povede :rolleyes: Urcite sem jeste napisu,popripade pridam fotecku vysledku.preji hezky vecer vsem i pres tak smutne udalosti....:crying_anim:

 

Zkus to tady Knespl & Majzlík

hodinářský atelier

Na dělostřílnách 4

162 00 Praha 6

telefon je: 608252950, 721349689 /mechano místní člen/, nebo 720437963.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

jsem ,majitelem starsich hodinek omega.O prodeji neuvazuji,spis premyslim o renovaci.Nejsem zadny odbornik a nazoru jsem si uz precetl kopu.Prosim o radu zda je lepsi zanechat hodinky a zvlaste ciferni a rucicky v puvodnim stavu ci je nechat opravit.Me osobne se libi vice renovovane,uz jsem par kousku i videl na netu.Ale bojim se aby neztratily na cene.Za radu dekuji :-)

 

nádhera a opravdu cenná věc, letecké omegy jdou do velice vysokých částek na aukcích..., a tenhle kousek by se jistě neztratil.. :notworthy:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

To je krása, to je legendární model a navíc podle něho udělala Omega i remake - Omega Museum Collection ref. 5700.50.07.

Jeden člen fóra, velký sběratel Primek, má originály renovované přímo v Omega a je to neskutečnej mazec.

Máš někde alespoň fotky těch zrestaurovaných kousků abychom se mohli také pokochat?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš někde alespoň fotky těch zrestaurovaných kousků abychom se mohli také pokochat?Díky

 

Já ne, kde bych je vzal?

Ty v Omeze restaurované Omegy má jeden slovenský člen, který je i velký sběratel Primek (Popshop to není).

Tak třeba je sem dá.

Byť ani nevím, zda sem ještě chodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...