Přejít na obsah

Hodinky s kalkulačkou


t2

Doporučené příspěvky

Tak jsem si říkal, že když už jsme tu měli jedny Flip Topy, tak že bych mohl ještě nějaké přidat. Mám i Casio FTP-10 a Casio FTP-30, ale ty sem dávat nebudu. Ty každý zná.

Dám sem dvoje Asahi. Jsou to hodinky s kalkulačkou, ale spíš bych řekl, že to jsou hodinky a kalkulačka v jednom pouzdře. To jak Casio složitě řeší propojení horní a spodní desky flex kabelem, tak s tím si číňani poradili velmi jednodušše. Žádný kabel tam není. Jen plastový pant. Dole je kalkulačka se svou baterií (bez hodin) a nahoře jsou digitální hodinky se svou vlastní baterií. Jedny jsou digi a druhé analog (i když displejový). Na nich se už dost projevuje bleeding. Ty s digi hodinami jsou jako nové. Dokonce mají na kalkulačce ještě fólii.

 

post-3282-0-35721800-1586676204_thumb.jpg

post-3282-0-64658600-1586676211_thumb.jpg

post-3282-0-44334400-1586676448_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Casio FTP 10 to má stejně. To Asahi okopčili správně. Nedávno jsem měl FTP 10 otevřené a staré batt chtěl dát pryč. Ale povedlo se mi to jen na půl. Batt hodinek šla ven celkem ok, ale batt kalkulačky mi zatím odolala. Blbý naklapávací dýnko do plastu. Nejde mi vypáčit. Drží jako čert a plast na pouzdře už nezvládá a hrozí deformace. Výrobce si výměnu nepřeje. Bohužel je to jasně vidět i na klávesnici s omezenou životností. Asi jí tam nechám, stejně to vadit nebude když bude klávesnice kaput. 

post-673-0-54970200-1586678437_thumb.jpg

post-673-0-79996900-1586678449_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si říkal, že když už jsme tu měli jedny Flip Topy, tak že bych mohl ještě nějaké přidat. Mám i Casio FTP-10 a Casio FTP-30, ale ty sem dávat nebudu. Ty každý zná.

Dám sem dvoje Asahi. Jsou to hodinky s kalkulačkou, ale spíš bych řekl, že to jsou hodinky a kalkulačka v jednom pouzdře. To jak Casio složitě řeší propojení horní a spodní desky flex kabelem, tak s tím si číňani poradili velmi jednodušše. Žádný kabel tam není. Jen plastový pant. Dole je kalkulačka se svou baterií (bez hodin) a nahoře jsou digitální hodinky se svou vlastní baterií. Jedny jsou digi a druhé analog (i když displejový). Na nich se už dost projevuje bleeding. Ty s digi hodinami jsou jako nové. Dokonce mají na kalkulačce ještě fólii.

Tie otváracie na tom prvom obrázku s kalkulačkou som mal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No reakcim se nesmis divit( sam jsem mel sto chuti napsat "Jak jinak..").

No ted uz sis o to rekl... 

Myslis, ze je necim prinosne odcitovat prispevek(nejlepe pro jistotu posledni) a dodat tve moudro? (recnicka otazka)

Najdes-li silu, tak prosim nereaguj.  Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja som hodinky nikdy systematicky nezbieral, v takomto prípade sa venujem zberateľským modelom áut v mierke 1:18, a tých som za vyše 20 rokov, nazhromaždil dovedna 1 376 :)

Presne ako s hodinkami. V prislusnom vlakne a aj tu som ta prosil o fotky, a stale nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Casio FTP 10 to má stejně. To Asahi okopčili správně. Nedávno jsem měl FTP 10 otevřené a staré batt chtěl dát pryč. Ale povedlo se mi to jen na půl. Batt hodinek šla ven celkem ok, ale batt kalkulačky mi zatím odolala. Blbý naklapávací dýnko do plastu. Nejde mi vypáčit. Drží jako čert a plast na pouzdře už nezvládá a hrozí deformace. Výrobce si výměnu nepřeje. Bohužel je to jasně vidět i na klávesnici s omezenou životností. Asi jí tam nechám, stejně to vadit nebude když bude klávesnice kaput.

Jo. Máš pravdu. FTP-10 i FTP-30 mají taky dvě baterie. Ten spojovací kabel mají jen ty IA-1000.

Mě to dýnko u kalkulačky šlo vyloupnout celkem v pohodě. Tak když už jsem je měl rozdělaný, tak jsem baterii vyměnil. Klávesnice zatím funguje, i když už taky není v kondici. To u těch FTP-30 je dýnko na šroubky a klávesnice je lepší. A taky má databanku.

 

Edit: Nějak mi nešly uložit obrázky, tak jsou vloženy v dalším přispěvku.

Upraveno uživatelem Hantronix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...