Přejít na obsah

Hodinky s kalkulačkou


t2

Doporučené příspěvky

Tie hodinky, ako diaľkový ovládač, sú veľmi zaujímavé, ktovie na koľko vecí sa to dá používať, aby to bolo, ako diaľkové ovládanie, či televízor, či DVD prehrávač, alebo čosi iné
T2 provedl test, v restauraci to ovladalo televizi v pohodě
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, quattroRS napsal:

...ktovie na koľko vecí sa to dá používať, aby to bolo, ako diaľkové ovládanie, či televízor, či DVD prehrávač, alebo čosi iné :)

Na cokoli. Dle originalniho ovladace se nauci -namiris na hodinky ten si zapamatuje a pak uz vysila sam.
Jinak samozrejme zakladni povely nejznamejsich znacek uz umi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Frostie napsal:
před 9 hodinami, quattroRS napsal:
Tie hodinky, ako diaľkový ovládač, sú veľmi zaujímavé, ktovie na koľko vecí sa to dá používať, aby to bolo, ako diaľkové ovládanie, či televízor, či DVD prehrávač, alebo čosi iné emoji4.png

T2 provedl test, v restauraci to ovladalo televizi v pohodě

Jo, ale byly to CMD10. Čtyřicítky mám ale taky. Nedávno jsem zjistil, že existujou i CMD 50.

cmd50b.thumb.jpg.488c6f73c84858f6f2b06e6f66002619.jpg

cmd50c.thumb.jpg.72378417dcc17e0a02de3ac0c9cde8fd.jpg

Tady ještě tabulka s přednastavenýma výrobcema se kterými hodinky spolupracují:

1898666607_cmd40tabulka.jpg.115919c964623260a47cf542e244bbde.jpg

IMG_20190622_115423_1.jpg.77df72dc38f511df99dcd048330c915e.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem si všiml, že se tady mluvilo o hodinkách Transformers, tak sem hodím ty svoje. No jak jinak, než s kalkulajdou.

Jsou to Kaltor Takara ze série Kronoform. Tyto jsou, myslím, z roku 1982.

Mám dvoje. Jeden robot je kompletní a skoro NOS. Ten druhý má ulomené nohy. Takže toho mám složeného a nasazeného v náramku (není to vidět).

Hodinky mají čas, budík a kalkulačku. Nic víc.

Před pár lety jsem za ně dal cca 2,5 tis. Kč (z ebay). Teď když jsem se díval na ty ceny, tak nestačím žasnout. Třeba TADY.

Kaltor_Takara_robot.jpg

Kaltor_Takara_s.jpg

Kaltor_Takara_r.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Ozivene... -vyborne jako vzdy, daly hodne prace?
Tydle jsou fajn a prijde mi, ze z tech co maj tlacitka normalne pod displejem vypadaj nejvic civilne jako norm. digi. 
A mel jsem s naramkem stejnej problem a dopasoval jsem aspon takto zde...  (Citizny stale cekaji).

 

Ax+ScalTa.jpg 

.

V 13. 6. 2018 v 18:24, casiotron napsal:

Super hodinky, super stav, pásek časem seženeš. Tyhle nemam a čekam, kdy se k nim dostanu za rozumnou cenu, ale ony jsou za rozumnou cenu jen vraky nebo polovraky.

A pokud stale plati tak... se opet jedny objevily... vypadaj jakschtakz, ale kdovi co uvnitr...

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, akai napsal:

A pokud stale plati tak... se opet jedny objevily... vypadaj jakschtakz, ale kdovi co uvnitr...

.

Vim, sleduju je už dlouho a nehnuly se ani o píď. Když nejdou, tak kdyby měly aspoň originální pásek, nebo když ho nemají, tak kdyby aspoň šly. Na Citizen nemam skoro nic a kdyby tam něco chybělo, tak bych neměl jak to nahradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ty Seiko C359 troje. Dvoje tyto černostříbrné a jedny zlaté. Ty zlaté jsou ve slušném stavu. A jedny ty stříbrné jsem koupil za 10$ jako nefunkční na ND. Potřeboval jsem chybějící kryt baterie. A modul kupodivu po vložení baterie naskočil. Tak mám aspoň rezervní, kdyby mi jeden odešel.

Seiko_c359_gold.jpg

Seiko_c359_silver.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...