Přejít na obsah

Hodinky s kalkulačkou


t2

Doporučené příspěvky

@Olin.uj tieto moduly maju iny problem. Hlavny cip je s doskou spojeny tenkymi plieskami, cez ktore sa vsetko prenasa z cipu na dosku. Tie tenke pliesky zvyknu prasknut a je to vidiet len pod lupou. To bude aj Hantronixov problem. Ja som to riesil vodivym lepidlom, ktore som nanasal spickou ihly.

Upraveno uživatelem Gombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Olin.uj napsal:

Teda klucí .. pěkné kalkulačkovky. 

Hantronix: vím, že jsem onehdá radil s očistou modulu kontaktů, gumiček a displeje.. Asi to nepomohlo?

Očista nepomohla. A do "větších akcí" jako Gombo, jsem se zatím nepouštěl. 🙂

Tento modul jsem viděl pod značkami: Zeon, Tiqua, Armitron, Megasonic, Nentime a možná i další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nazdar chlapi, mám jeden primitivní dotaz. Zítra mi dorazí fajn triko od Fondu ohrožených dětí, na kterém je obrázek Casio CA-50 a auto DMC DeLorean z filmu Návrat do budoucnosti. A teď jsem zjistil, že mé jediné (bohužel) kalkulačky Casio CA-505 nejdou. Jaká tam patří baterie?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nazdar chlapi, mám jeden primitivní dotaz. Zítra mi dorazí fajn triko od Fondu ohrožených dětí, na kterém je obrázek Casio CA-50 a auto DMC DeLorean z filmu Návrat do budoucnosti. A teď jsem zjistil, že mé jediné (bohužel) kalkulačky Casio CA-505 nejdou. Jaká tam patří baterie?

Děkuji"

CR2016

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Má někdo z vás Casio CM-32 (MetCon)?
Mě ve sbírce chybí, tak jsem si je chtěl pořídit, ale na ebay jsem narazil na dvoje a každé mají jiný display. Jedny 10 místný a druhé jen 8 místný. U obou je na dýnku vyznačený modul 458. Mě se to nějak nezdá. Jedny z nich jsou určitě nějaká skládačka. Chtělo by to katalogový list. Nemá někdo?

 

Casio_cm32_10.jpg

Casio_cm32_8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...