Přejít na obsah

Hodinky s kalkulačkou


t2

Doporučené příspěvky

Jo na tom ebay to vidim taky -divne. Pritom tentyz prodejce... -dej mu dotaz na rozdilnost.

Nasel jsem narychlo jen popis...

A kdyz uz pisu tak prihodim tyto ... , asi jste je na bazosi videli, no ja se s prodejcem domluvil a vzal.
Normalne kalkul. nejsou v mem zajmu, ale kdyz jsou v necem zvlastni tak ok.

422933428_MApianogame.jpg.2d8b3f8b91e413380e55880a9829c887.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jj prave proto jsem Piano Game Watch   bral. 
Cena za ne tezko urcit mel tam dva kousky(na druhe nebyl jeste cas) ... celkem 1200,-

1871784070_140911622-kopie.jpg.19f2ab9d228f90096473e0065c486c87.jpg

 

Koukam, ze jsou preve jedny dostupne ebay v trochu horsim stavu zato s orig. tahem.
Moje teda logo na zapinani nemaj. Tvoje jo ? Taky vypada jinak.

Edit: dopln...

Upraveno uživatelem akai
edit: dopln...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Hantronix napsal:

Má někdo z vás Casio CM-32 (MetCon)?
Mě ve sbírce chybí, tak jsem si je chtěl pořídit, ale na ebay jsem narazil na dvoje a každé mají jiný display. Jedny 10 místný a druhé jen 8 místný. U obou je na dýnku vyznačený modul 458. Mě se to nějak nezdá. Jedny z nich jsou určitě nějaká skládačka. Chtělo by to katalogový list. Nemá někdo?

 Metcony sice nemám, ale vím že ty s deseti čísly mají modul který tam nepatří. Modul metconů má jen osm míst a ukazatel dní nahoře čárkou.

18.thumb.jpg.4957a5a0cc6a1fe5d99369c31a765eb5.jpg

cm321b.thumb.jpg.145bd5fed37e44e2dc15e95b2ed546c7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@t2 To je přesně to, co jsem potřeboval vědět/vidět. Díky.

@akai Moje taky nemají logo na sponě. Ale mám stejný tah jako Ty. Myslím, že to je originál k těmto hodinkám. Ten na ebay je originál Meister Anker, ale z úplně jiných hodinek.
A ta cena těch Tvých je dobrá. To bych taky vzal.

Upraveno uživatelem Hantronix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty CM-32 mám, ale nejdou a jsou bez víčka. Ale správně je osmimístný displej. To chromované pouzdro mám nové, chtěl bych si poskládat celé, ale zatim mi toho tak ňák chybí až moc. (Není to chromovaný plast, ale kov, to je paráda!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2021 v 17:19, Thomic napsal:

Díky, výměna provedena a triko také dorazilo.

Jen škoda, že je ta klávesnice už poničená 😒

IMG_20210629_171452391.jpg

Tricko husty,kdyby jsi chtel fakt dobrou fotku,tak s kalkulackama na ruce a v tricku,navstiv muzeum veteranu v Nove bystrici.Tam najdes i to auto.https://muzeumveteranu.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

😱 Ty jsou bomba. Taky bych chtěl ségru co posílá takový smetí :D Velká gratulace

Začal jsem digitálky sledovat až teď po návratu, ne že bych se do nich chtěl víc pustit, ale jsou zajímavý, ale co jsem zatím viděl, tak musíš mít fantastickou sbírku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Gombo napsal:

Na vecer jedny zaujimave, co si zahrali aj v onehda kultovom seriali.
Compuchron Hughes Aircraft Calculator#
rok 1976

Máš je v parádním stavu Gombo. To já je v tak hezkým stavu nemám. Hlavně se mi je podařilo zprovoznit jen tak na půl (druhé vůbec). S těmi LED displeji je holt potíž.

Je fakt, že už před těmi několika lety stály dost. Teď už bych si je asi nekoupil. A nikdo mi je nepošle. 😭

led2.jpg

led1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Lamiczka napsal:

😱 Ty jsou bomba. Taky bych chtěl ségru co posílá takový smetí :D Velká gratulace

Začal jsem digitálky sledovat až teď po návratu, ne že bych se do nich chtěl víc pustit, ale jsou zajímavý, ale co jsem zatím viděl, tak musíš mít fantastickou sbírku :)

Jen do toho pojď, mě starý diqi chytly cca před rokem a objevil jsem díky tomu pro mě úplně nový, úžasný a obrovský svět horologie😉😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pomalu se do digitálek pouštím (ale vopatrně, furt musí mít i analog :D), od včerejška na ruce. Už jsem do nich dal baterky a budou potřebovat vyměnit gumičky, protože display nejede celý (to jsem věděl). A zrovna nějaký pěkný kalukačky bych fakt chtěl. Už měsíc se ale bojím zeptat, po čem se mám zkusit dívat :)

A4CAAA2E-12AA-4F10-93A8-29B7EABCA21A.thumb.jpeg.791c078883d1c822e83cf042ca84915d.jpeg

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...