Přejít na obsah

Hodinky s kalkulačkou


t2

Doporučené příspěvky

Nádhera, jedny z mých vysněných. Může to být lecčim, když to jde, resp. nejde takto, tak to může být ulomený okraj nebo roh displeje (kdekoliv), vada samotné elektroniky nebo opravdu jen přenos mezi deskou a displejem. Já mám typ 49-9315, ale nikdy jsem to neměl otevřené, tak tady radit nemůžu. Mám obavu, že desky v těchto typech jsou karamické, tedy nejzranitelnější, jaké můžou být, tak doporučuju opatrnost na druhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipoval bych to na ty kontakty, protože když ten modul trochu přitlačím, tak se rozsvítí víc segmentů displeje. Na stisk tlačítek reagují. Bohužel v tomhle stavu se těžko nastavují. Ale vzhledem k tomu, že ten modul nejde vyndat lehce, tak to radši nechám být. Násilím to dělat nebudu.

Jinak je to model 59-2021 a v mé sbírce kalkulaček se vyjímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To teda budou, hned ráno šup na kolo a odpo s nima asi prubnu i plavání. Dík

Hmm, tak to jdeš hluboce za požadavky frostie testu. S CA 53 W jsem si to netroufl ani já, ty šly jen do sprchy...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bazén teda ještě zvážím, jsi mi nasadil brouka do hlavy..  Ale na bike každopádně ano, zas tak hluboko nebrodím.. (většinou) :)

To by už mohlo klapnout. S ohledem na klávesnici bych se do větších hloubek nepouštěl....-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bazén teda ještě zvážím, jsi mi nasadil brouka do hlavy..  Ale na bike každopádně ano, zas tak hluboko nebrodím.. (většinou) :)

on i ten prach a bordel popř. blaticko není to co bych jim dal rád, takže raději G na to používám
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by už mohlo klapnout. S ohledem na klávesnici bych se do větších hloubek nepouštěl....-)

Frostie, nedalo mi to a musel jsem to prubnout :) Swimming test dopadl dle očekávání úplně skvěle, nakonec jsem se s nima i hlouběji potopil, 3.70m zvládly taky v pohodě. (Uši málem ne..) :D 

Ale jinak na plavání budu radši dál nosit osvědčené F 91W, pro klid duše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

CA-53W by klidně mohly být moje definitivní (jak zrádný pojem) digi, kdyby měly osvětlení displeje, které mi u nich žalostně chybí..ale jinak prostě super..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CA-53W by klidně mohly být moje definitivní (jak zrádný pojem) digi, kdyby měly osvětlení displeje, které mi u nich žalostně chybí..ale jinak prostě super..

Já je mám také moc rád, ale se zhoršeným zrakem se mi blbě četly a musel jsem je prodat. Ale jsou na fóru, jen ode mne dvakrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...