Jump to content

Hodinky s kalkulačkou

t2
 Share

Recommended Posts

"Nazdar chlapi, mám jeden primitivní dotaz. Zítra mi dorazí fajn triko od Fondu ohrožených dětí, na kterém je obrázek Casio CA-50 a auto DMC DeLorean z filmu Návrat do budoucnosti. A teď jsem zjistil, že mé jediné (bohužel) kalkulačky Casio CA-505 nejdou. Jaká tam patří baterie?

Děkuji"

CR2016

Edited by t2

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Má někdo z vás Casio CM-32 (MetCon)?
Mě ve sbírce chybí, tak jsem si je chtěl pořídit, ale na ebay jsem narazil na dvoje a každé mají jiný display. Jedny 10 místný a druhé jen 8 místný. U obou je na dýnku vyznačený modul 458. Mě se to nějak nezdá. Jedny z nich jsou určitě nějaká skládačka. Chtělo by to katalogový list. Nemá někdo?

Casio_cm32_10.jpg

Casio_cm32_8.jpg

Jo na tom ebay to vidim taky -divne. Pritom tentyz prodejce... -dej mu dotaz na rozdilnost.

Nasel jsem narychlo jen popis...

A kdyz uz pisu tak prihodim tyto ... , asi jste je na bazosi videli, no ja se s prodejcem domluvil a vzal.
Normalne kalkul. nejsou v mem zajmu, ale kdyz jsou v necem zvlastni tak ok.

422933428_MApianogame.jpg.2d8b3f8b91e413380e55880a9829c887.jpg

..jj prave proto jsem Piano Game Watch   bral. 
Cena za ne tezko urcit mel tam dva kousky(na druhe nebyl jeste cas) ... celkem 1200,-

1871784070_140911622-kopie.jpg.19f2ab9d228f90096473e0065c486c87.jpg

Koukam, ze jsou preve jedny dostupne ebay v trochu horsim stavu zato s orig. tahem.
Moje teda logo na zapinani nemaj. Tvoje jo ? Taky vypada jinak.

Edit: dopln...

Edited by akai
edit: dopln...

před 12 hodinami, Hantronix napsal:

Má někdo z vás Casio CM-32 (MetCon)?
Mě ve sbírce chybí, tak jsem si je chtěl pořídit, ale na ebay jsem narazil na dvoje a každé mají jiný display. Jedny 10 místný a druhé jen 8 místný. U obou je na dýnku vyznačený modul 458. Mě se to nějak nezdá. Jedny z nich jsou určitě nějaká skládačka. Chtělo by to katalogový list. Nemá někdo?

Metcony sice nemám, ale vím že ty s deseti čísly mají modul který tam nepatří. Modul metconů má jen osm míst a ukazatel dní nahoře čárkou.

18.thumb.jpg.4957a5a0cc6a1fe5d99369c31a765eb5.jpg

cm321b.thumb.jpg.145bd5fed37e44e2dc15e95b2ed546c7.jpg

@t2 To je přesně to, co jsem potřeboval vědět/vidět. Díky.

@akai Moje taky nemají logo na sponě. Ale mám stejný tah jako Ty. Myslím, že to je originál k těmto hodinkám. Ten na ebay je originál Meister Anker, ale z úplně jiných hodinek.
A ta cena těch Tvých je dobrá. To bych taky vzal.

Edited by Hantronix

Ty CM-32 mám, ale nejdou a jsou bez víčka. Ale správně je osmimístný displej. To chromované pouzdro mám nové, chtěl bych si poskládat celé, ale zatim mi toho tak ňák chybí až moc. (Není to chromovaný plast, ale kov, to je paráda!)

V 29. 6. 2021 v 17:19, Thomic napsal:

Díky, výměna provedena a triko také dorazilo.

Jen škoda, že je ta klávesnice už poničená 😒

IMG_20210629_171452391.jpg

Tricko husty,kdyby jsi chtel fakt dobrou fotku,tak s kalkulackama na ruce a v tricku,navstiv muzeum veteranu v Nove bystrici.Tam najdes i to auto.https://muzeumveteranu.cz/

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

😱 Ty jsou bomba. Taky bych chtěl ségru co posílá takový smetí :D Velká gratulace

Začal jsem digitálky sledovat až teď po návratu, ne že bych se do nich chtěl víc pustit, ale jsou zajímavý, ale co jsem zatím viděl, tak musíš mít fantastickou sbírku :)