Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Hoši průser. Začal jsem balit na dovolenou a zjistil jsem, že se nevejdu do šortek. Do žádnejch ! Sice vo kousek, ale nevejdu. Co zabírá tak nejrychlejc ? Potřebuju tak 3-4 kilečka z panděra a to do 30.1.2014 .... Děsím se, že do tohoto termínu asi leda odseknout řeznickou sekyrkou....

 

boxersky kruhovy trening. zajdi do najblizsieho oddielu a povedz im ze chces s nimi kondicne trenovat - mozno sa zlutuju :) + na prvy trening si zober sacok na zvratky :)

 

ale da sa to robit aj pripadne sam - ak mas kde. ale si prenajmi cicu v lesklom uborceku nech na teba ma kto vriskat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jak se ti to povedlo ? :-)

Jo ahá, tak to teda děkuju, dietoložka taky nevěřila, oznámila mi, že ona přes vánoce 2 kila přibrala, tak mě to potěšilo ještě víc:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusí ani boxerský trénink, stačí švihadlo. Kdo nemá čas a chuť se někde prezentovat, funět po venku atd. tak blbe švihadlo spaluje mnohem víc než běh, plavání, kolo atd.

běh hodina cca 4800kj,posilovna hodina cca2500kj,kolo hodina 3500 km,turistika 30minut 1100kj,rychlá chůze hodina cca 1900 km,plavání cca 1500 km 30 minut a švihadlo 600kj za deset minut.

V ringu je takový výdej díky pohybu ala švihadlo. Účinné jsou i programy od Jillian Michaels snad jsem jí nezkomolil moc jméno. má několik verzí drill programů, je to i na YouTube apod ke stažení.

Pro chlapa je podle mne jednodušší přidat do stravy bílkoviny a zeleninu, omezit sacharidy a začít měnit tuk ve svalovou hmotu. Hubnutí s tím jde ruku v ruce nenuceně. Každý pátek se klidně přežerte, aspoň tím startujete spalování viz sacharidové vlny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusí ani boxerský trénink, stačí švihadlo. Kdo nemá čas a chuť se někde prezentovat, funět po venku atd. tak blbe švihadlo spaluje mnohem víc než běh, plavání, kolo atd.

běh hodina cca 4800kj,posilovna hodina cca2500kj,kolo hodina 3500 km,turistika 30minut 1100kj,rychlá chůze hodina cca 1900 km,plavání cca 1500 km 30 minut a švihadlo 600kj za deset minut.

V ringu je takový výdej díky pohybu ala švihadlo. Účinné jsou i programy od Jillian Michaels snad jsem jí nezkomolil moc jméno. má několik verzí drill programů, je to i na YouTube apod ke stažení.

Pro chlapa je podle mne jednodušší přidat do stravy bílkoviny a zeleninu, omezit sacharidy a začít měnit tuk ve svalovou hmotu. Hubnutí s tím jde ruku v ruce nenuceně. Každý pátek se klidně přežerte, aspoň tím startujete spalování viz sacharidové vlny.

se svihadlem bych doma rozsekal poličky...jediné to zkusit pantomimicky :DD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ted jsem videl nekde program do iP na 7 minutes training, znáte to nekdo? Stáhnul jsem, ale jeste nezačal

Zkoušel jsem to. Je to docela zahul, hlavne proto ze přestávky jsou hrozne krátké. Něco to spálit může

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzkousej to. Nevim co se spali nebo ne, ale citit to budes :tired:

spálí se ti trochu cukru z krve. hned po cvičení se ti to doplní a jako bys necvičil. jak psal zepelin že švihadlo je nejlepší tak jak na co. na hubnutí je k ničemu. nezáleží kolik se při cvičení spálí kalorií ale v jakým pásmu. typickej příklad je aerobic nebo spining. baby tam makají a stejně nehubnou protože jedou ve vysoké tepové frekvenci a nepálí tuky ale cukry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jake je teda to spravne "pasmo" ve kterem se hubne pokud treba beham? jak k tomu cislu dospeju? mam nejaky hodinky s pasem, tak bych si to rad hlidal. potrebuju do pulky dubna shodit tak 5-8kg tak chci ob den behat + 1-2 x posilovna. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spomal. My sme si s frajerkou tiez kupili hrudne pasy a behavali sme (na nase pomery) celkom dobre casy. Kupili sme pasy a zistili sme, ejha, 150-160 frekvencia je predsa len trocha moc. Tak pekne spomalit, drzat sa ~cca 140. Ono sa ti kondicka upravi a za par tyzdnov sa pri rovnakej rychlosti ani nezadychas - budes moct behavat rychlejsie.

Takze spomal - kludne bez - ak bezis na pase na 7, 8 km/h a kazdy tyzden si to zdvihni o nie viac ako 10%. Ono je to pekne, ze je clovek namotivovany po vianociach, tiez som prisiel do fitka po mesiaci (!) a po 15 minutach na pase som musel zastat lebo som myslel, ze umriem. Hlavne s rozvahou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak spomal. My sme si s frajerkou tiez kupili hrudne pasy a behavali sme (na nase pomery) celkom dobre casy. Kupili sme pasy a zistili sme, ejha, 150-160 frekvencia je predsa len trocha moc. Tak pekne spomalit, drzat sa ~cca 140. Ono sa ti kondicka upravi a za par tyzdnov sa pri rovnakej rychlosti ani nezadychas - budes moct behavat rychlejsie.

Takze spomal - kludne bez - ak bezis na pase na 7, 8 km/h a kazdy tyzden si to zdvihni o nie viac ako 10%. Ono je to pekne, ze je clovek namotivovany po vianociach, tiez som prisiel do fitka po mesiaci (!) a po 15 minutach na pase som musel zastat lebo som myslel, ze umriem. Hlavne s rozvahou.

 

To já běhám jenom venku. Nějak nemůžu najít tu správnou rychlost. Když běžím, tak mi to ukazuje 9,5 km/h a když trochu přibrzdím, tak mi přijde, že sotva rychleji jdu :-) Musím na tom nějak zapracovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jake je teda to spravne "pasmo" ve kterem se hubne pokud treba beham? jak k tomu cislu dospeju? mam nejaky hodinky s pasem, tak bych si to rad hlidal. potrebuju do pulky dubna shodit tak 5-8kg tak chci ob den behat + 1-2 x posilovna. dik

 

ideálně si dojít na vyšetření s laktátovou křivkou, tam ti to tepové asmo přesně řeknou. Jinak by to mělo být pod Aerobním prahem, tedy pod tvorbou 2mmol/l laktátu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...