Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já myslím, že se stačí po padesátce občas projít, jíst do 5000 KJ a v pohodě schazovat 3kg měsíčně. Známý žere nějaké proteinové tablety (žádné jídlo) za měsíc 15 kg dole, ale k čemu to povede?.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty údaje na tachometru berte s rezervou - kolo stojí přece na místě a výrobce musí vymyslet jak to nějak přepopíčtat. Max. je to pro kontrolu vašeho zlepšování. Nelze ale podle mě porovnávat 2 stroje. Kalorie ještě horší.

 

Já jsem po x tejdnech zkoumání všech rotopedů koupil spinner (spinnigový kolo), který nemá žádný tacho ani stupně. Větší zátěž se dává takovým šroubem naprosto plynule, takže nemám šajn jak jedu nebo ne.

 

Čili základ jsou hodinky (pozitivní to správa, že? :-) ) ev. měřič tepu (čili třeba Suunto, co umí obojí). A dát si cíl makat třeba hodinu v rozsahu 70-80% Tmax. Zpočátku člověk bude muset makat, aby se na tu frekvenci dostal, ke konci se zase mírnit.... když už tedy chcete něco sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je základní pravda, plně souhlasím. Cvičením kalorie nepřetlačíte.

Základ je upravit stravu a nakopnout trávení tuků cvičením.

 

 

Furt tu riesite to cvicenie, ale ovela efektivnejsia je spravna strava. Nahovno vysledky su strasne casto prave kvoli tej strave. Co sa tyka cvicenia, tak je takmer jedno co, dolezite je to robit:-) Potom to casto dopada tak, ze clovek len riesi co je najlepsie a nerobi nic. Vsetko ma svoj efekt, aj ked beh je mozno menej kvalitny spalovac ako HIIT pozitivne vplyva na srdce, co pri nadvahe tiez nie je na skodu. atd. atd.

 

...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Baví vás hubnout....tip pro vás !

 

Pokud chcete při večeří a nebo obědě přibrat 3-4 kg kila tak prosím....72 uncový steak  top Sirloin z  Texau

 

(72 x 31,1g = 2,24 kg)

 

a k tomu samosebou brambůrky a nějakou tu zeleninu jako katalyzátor a pár pivínek na spláchnutí smogu......můžete začít hubnout nanovo :clap:

post-27804-0-58918600-1391430580_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...