Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak dnes jsem dal na rotopedu 40 minut. bohužel mi nesepnul tachometr, tak nevím kolik to dalo...ale mám ze sebe dobrej pocit :D

 

tobtob: ta rychlost 18km/h byla na rotopeeeedu :)

 

stravu jsem jinak moc neupravoval. jen jsem omezil sladký a chlast a jim menší porce a castejc ve stejnej čas. poslední dlabanec kolem 17hod a pak už nic....tak uvidím. zatím za leden 3kila dole....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ale nemám hlad.... :) nejsem masochista, abych se takle trápil.... ;)

jistě. jestli vstáváš v 6 ráno tak víc než 12 hodin jsi byl bez jídla. není to o hladu a klidně nejez vůbec ale pokud chceš hubnout a žít obecně zdravě tak neděláš dobře. to je celý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

poslední dlabanec kolem 17hod a pak už nic....kam na tohle chodíte? Velká chyba a jen ucis tělo hladovět a víc ukládat. Tohle je stejně špatný jako se večer prejidat.

spravne ;)

jest mozno klidne aj o 21ej, ak mas viac ako 2 hod. pred spankom ;)

zaludok ma pocas spanku co spracovavat, a samozrejme nemyslim tym napr. celu pecenu kachnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem koukal v mobilu na Endomondo, vychází to 3 kila na 130 kilometrů chůze :-))) tak už jen necelých 500 km, paráda

Taky se přidám: za leden z 97,2 na 94,3kg. Přestal jsem žrát sladkosti a začal jsem chodit pěšky, cca 3-4x týdně večer 10 km. Až se dostanu pod 90, začnu tu trasu běhat, teď by to klouby ještě nezvládly. Cil je 83kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak není to poslední moje jídlo...myslím tím večeři. Pak láduju mrkev, jabko...atp....ale to už právě neberu jako že se cpu nějakým bůčkem  :lol2:

 

tak zer jenom tu travu (= zeleninu), na noc vyhod jakekoliv cukry (= vsechno ovoce).

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak není to poslední moje jídlo...myslím tím večeři. Pak láduju mrkev, jabko...atp....ale to už právě neberu jako že se cpu nějakým bůčkem  :lol2:

  

tak zer jenom tu travu (= zeleninu), na noc vyhod jakekoliv cukry (= vsechno ovoce).

Přesně tak, cukry dopoledne, vecer si dej treba salát s vinegrette zalivkou, ted na ni ujíždí uplne šílené:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem asi jedinej na tomhle foru kdo by potreboval kila nahoru, bohuzel to nejde

 Určitě to jde, buď zařaď navíc nějaký sachariďák (navíc většinou dobře chutnají) a nebo se dej na sport, kde Ti málo kil a hodně cm bude k užitku (thai box apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasnéé :D Kousek dobrýho sejra, k tomu pár plátků prosciutta, no a proč si k tomu nedat dvoječku červenýho...jo, tak přesně takhle končí každá moje dieta :D

woe :)

 

ja chlast vypustil prakticky uplne (a to vcetne vina). chodim pravidelne (od rijna lonskeho roku) min 3x tydne do fitka (stroje + cardio). a kdyz zkoncim kolem 2200, jdu na veceri - maso a trava (zelenina). zatim jsem moc nezhubnul (stale jsem nadCent), ale kalhoty, co jsem si koupil v rijnu, jsou mi najednou velky... tak jsem absolutni vahu trosku prestal resit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...