Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi a nezapominejte na příjem tekutin.Dost důležité hlavně ve fázi hubnuti(aspon tři litry denně).Je to běh na dlouhou trat ale ta krabičková dieta je podle mě jen pohodlnost jak píše kolega Zmizik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten dezerťák vše samozřejmě ve zmenšeném poměru, je to pohodlnější řešení než sestavovat různé jídelníčky nebo objednávat předraženou krabicovou dietu.

Omezení piva se musí v mém případě projevit, abstinovat ale nehodlám to je jasný.

Zatím mám závazek -12kg

 

jdu si nachystat graf abych mohl sledovat jak to pujde hezky dolů :lol2:

Upraveno uživatelem Qvido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi a nezapominejte na příjem tekutin.Dost důležité hlavně ve fázi hubnuti(aspon tři litry denně).Je to běh na dlouhou trat ale ta krabičková dieta je podle mě jen pohodlnost jak píše kolega Zmizik.

No, podle mě je to o tom se fakt naučit jíst menší porce v delších a pravidelných intervalech, já osobně to vidím, jako dobrej start do pravidelný stravy, ale pohodlnější to je o tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a nějaký odkazy na něco vyzkoušeného? Na netu je toho ranec a ve spoustě případů tomu dělaj reklamu selebrity, což třeba na mě nepůsobí dvakrát přesvědčivě, takže by to chtělo i nějaký konkrétní doporučení od někoho, kdo to už zkusil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nevím jestli to už tady nebylo ale máte někdo zkušenost s nějakou krabičkovou dietou? Vadí mi přemejšlet, co mám jíst a todle by přemejšlelo za mě...

No jestli jsi až tak línej, že nedokážeš sám ovlivnit co jíš, tak ti nic nepomůže. Spousta lidí si naivně myslí, že když svoje rozhodování hodí na někoho jiného, že tím něco vyřeší. Typicky u doktora - jediné co jsou lidi ochotní udělat, když jsou nemocní, je spolknout nějaký prášek, který jim určí doktor. O změně způsobu života, který jim způsobuje nemoce, nechtějí ani slyšet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky zahajuji, krabičková dieta je podle mého pitomost.

Zatím vynechávám absolutně pivo a sladké, všechna jídla jenom co se vejde na dezerťák.

Tak pitomost to urcite neni, ale nez jsem ji zkusil, mel jsem stejny nazor jako ty. Mas presne slozeni potravin s kalorickym prijmem, ktery jako chlap potrebujes. Zeny ho maji nizsi. Za 3 tydny jsem mel dolu sest kilo a hladem jsem netrpel, protoze dojist zeleninou se muzes neomezene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli jsi až tak línej, že nedokážeš sám ovlivnit co jíš, tak ti nic nepomůže. Spousta lidí si naivně myslí, že když svoje rozhodování hodí na někoho jiného, že tím něco vyřeší. Typicky u doktora - jediné co jsou lidi ochotní udělat, když jsou nemocní, je spolknout nějaký prášek, který jim určí doktor. O změně způsobu života, který jim způsobuje nemoce, nechtějí ani slyšet :)

ono zas toho tolik vynechat neusíš...hlavně nápje co mají prázdný kalorie, sladký, tučný, uzeniny..bramborám ani pečivu bych se vubec nebránil..ale zelenina má jedničku.. a bacha na ovoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hubnutí je jen o lidské lenosti a žravosti.

Problém lidí, kteří chtějí zhubnout je, že začnou usilovně přemýšlet co všechno jíst. Přitom by měli začít přesně opačně - co všechno nejíst.

Todle sou arogantní kecy člověka, kterej byl dřív zřejmě tlustej, pak zhubnul a teď je na to hrdej, až trošku zbytečně moc. Sou i jiný věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...