Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Tak to je částečně dobrá zpráva, stejně jako kolegové výše. Díkes. Začnu s redukcí, ale nevím kdy :D .

To já taky ne :lol2:  Pak teda taky pomáhá cvičením zpevnit kloubní pouzdra, ale u III. stupně nevím, nakolik je potřeba to cvičení vyvážit kvůli nadměrné námaze kloubů... já s tou dvojkou normálně dřepoval s 60 kg na zádech 4 série po 25, akorát jsem nechodil s koleny do ostrého úhlu, a to taky dost pomohlo - ale tohle si netroufám radit jako univerzální radu, to snížení váhy ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Predevzeti kila dolu se uz projevuji.V bazenu v Pcich i v HK v casech,kdy jsem mel drahu sam pro sebe najednou plave treba 8 tlustoprdu.   :-)   Asi se tedy projevuji i hory bez snehu a dlouhe volno. 

Koukal jsem se do deniku,spocital si vysledek z minuleho roku.Z 365 dnu v roce 2015 se mi diky pochopeni manzelky zadarilo byt celkem 332 dni ve vode a  uplavat 3,1km v prumeru za kazdou hodinu a 15 minut,kdy jsem v draze.  No a co je zajimavy,pupek stejne mam,trapit se s tim ale nebudu.Jedu takhle uz 18tou sezonu.Vaha se mi nemeni,jim teda docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem chodíval do fitka, tak ledny bývaly strašné snad každý rok, hromada "závazkářů". Naštstí většina po měsíci odpadne :-)

...

Mě štve, že už mám víc jak 3 týdny škrábání v krku, kterého se nedaří nějak zbavit, takže sport - bazén, cvičení, teď brusle, natož kolo nic... :-( takže jen kynu.

Sice si za to můžu trochu sám, že občas (pravidelně), když to poleví, neodolám chlazenému pivku nebo cole, ale i tak.

Kloktám solí 3x denně, cucuám různý prášky, popíjím zázvor, slivovici... fakt už nevím.

 

Predevzeti kila dolu se uz projevuji.V bazenu v Pcich i v HK v casech,kdy jsem mel drahu sam pro sebe najednou plave treba 8 tlustoprdu.   :-)   Asi se tedy projevuji i hory bez snehu a dlouhe volno. 

Koukal jsem se do deniku,spocital si vysledek z minuleho roku.Z 365 dnu v roce 2015 se mi diky pochopeni manzelky zadarilo byt celkem 332 dni ve vode a  uplavat 3,1km v prumeru za kazdou hodinu a 15 minut,kdy jsem v draze.  No a co je zajimavy,pupek stejne mam,trapit se s tim ale nebudu.Jedu takhle uz 18tou sezonu.Vaha se mi nemeni,jim teda docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě štve, že už mám víc jak 3 týdny škrábání v krku, kterého se nedaří nějak zbavit, takže sport - bazén, cvičení, teď brusle, natož kolo nic... :-( takže jen kynu.

Hele, ale s tím už bych zašel k doktorovi, to asi není úplně normální bolest/škrábání v krku 3 týdny. Já takhle přecházel ucho, že to bude pohoda ... hmmm, sakra jsem se spletl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, uvidíme zítra, když tak se tam stavím...

Zkus dát na kapesník tvaroh, na to nakrájet cibuli a to na krk, přes to šálu (ručník, atd.) a zapařit. Strašně to smrdí, ale pomáhá. Trpím na záněty v krku a tímhle to jde zavčasu eliminovat (samozřejmě totální angínu, či zánět nevyléčí).Pak cibuli na ní med a ta šťáva co cíba vypustí párkrát za den a taky zabírá.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dnes u doktorky, dorazil tam v 11h, vzala mě v 13h a prý že výtěr krku nejlíp nalačno. Takže tam jdu ve St ráno (zítra má jen odpolední) a výsledky v Pá v poledne... výtěr na týden, tomu říkám super péče :-(

 

Nicméně jsem koupil Bioparox, jakýsi antibiotický inhalátor, a snad to pomůže.

Akorád teda hodinu poté vždy rozdýchávám svoje jinak klidné astma, takový drobný vedlejší účinek.. :-(

 

Zkusím ještě Priessnitz, poprvé v životě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mi doporučeno počítání toho, co žeru. Našel jsem si todleto: www.kaloricketabulky.cz

Dá se tam napsat co sežeru a jak tlustej jsem, dál všelijaký aktivity (chůze, její rychlost, do schodů, čas etc). Je to skoro jak hra, musím se udržet pod určitým numerem a když to bude dost dlouho, tak vyhraju :)

Jen mi tam neštymuje spotřeba energie při práci u PC a tak. To se toho fakt tolik spálí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cibuli s medem vždy udělá zena dceři, když na ní neco leze...když otevře tu mystickou s tím, tak se mi chce blejt, jak to sm.di :D v životě bych to nepožil...

Cha, to ta moje někde našla recept na "Chřipkovej utrejch" (jablečný ocet, med, česnek a tuším i cibuli) to je teprve mazec...... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, cibule... vzdycky sem se tomu smal, jakej je to prezitek. trouba. velmi velmi volnou interpretaci ... docetl jsem se, ze v cibuli je nejaka dulezita latka, co se dava pro ty lecive ucinky prave do antibiotik. od te doby -pri bolesti v krku a pri nachlazeni, nedavam nic jineho. za dva tri dny dobry. teda je pryc ta bolest v krku. ta mi vadi vzdycky nejvice. pouze nastrouham a jim. pokud chci snist vetsi kus, tak to zabalim do platku syra s kecupem a ani to neni moc citit. :lol2: pro jistotu to jim jen navecer a doma, abych neobtezoval okoli.  :clap: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, co by, kdysi, častý zákazník doktorů a znalec antibiotik musím říct, že po aplikaci výše uvedeného mi lékárník smutně mává, když jdu kolem... :) Zlatý babský řeči před farmaceutickým PRŮMYSLEM.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dělal v jednom business centru (Kongresové centrum v Praze), kde sídlí i jedna farmaceutická firma (GlaxoSmithKline) a jednou jsem potkal ve výtahu chlapíka, co jim tam vezl na rudlu asi 10 lísek jablek, 2 lísky citronů, lísku zázvoru a navrch asi 6 domácích medů... takže to máme potvrzeno i od odborníků :-)

No bohužel takto neoficiálně... ale asi o to pravdivěji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...