Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Já se přiznám mám závislost na cukru (sladkostech, konkrétně gumovych bonbonech a pak salko). Musím se snažit to omezit, zvýšit sacharidy v potravě no.

Na druhou stranu, den před výročním prezkousenim z TV v práci jsem vyžahl plechovku Salka a pak jsem uběhl 3.150m za 12 minut.

Ale sladkosti proste musím omezit a strašně mi to nejde. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Já se přiznám mám závislost na cukru (sladkostech, konkrétně gumovych bonbonech a pak salko). Musím se snažit to omezit, zvýšit sacharidy v potravě no.

Na druhou stranu, den před výročním prezkousenim z TV v práci jsem vyžahl plechovku Salka a pak jsem uběhl 3.150m za 12 minut.

Ale sladkosti proste musím omezit a strašně mi to nejde. :(

Jsi jistý že nepostrádáte v rodině tvoje dvojče? Mám to úplně stejně, akorát v pořadí nejprve salko a pak haribo. Šílenej boj při snaze to omezit, pořád se držím při 182 cm kolem 90 kil, ale pomalu s přicházejícím věkem přestávám být schopný své v průměru dvě plechovky salka týdně a gumové hajzlíky každý den, ucvičit. Pořád slibovali jak s věkem ta mánie přejde a čtyřicítka na krku a nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ještě vyrábí salko? To mi chutnalo když sem byl harant, to bude pár desítek let...no, jo a eště jsme tenkrát kupovali v tubě. Myslím že byla modrá a hnědá, podle toho jestli to bylo kakaový nebo ne :santa:  ale to už bude hóódně dávno...

 

Já zas ulítávám na mase - klobásy, různý druhy fuetů, pršutů, foie gras, a vůbec paštiky, uzenej špek a tak, a pak taky na sýrech všech možnejch. Výhoda je, že to normálně jím a nemusím si to odpírat :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se tu podivujete na horalkama a sladkostma, ale sami žijete, jak páni, hoši :lol2: ... paštičky, klobásky, uzený ... vypadá to libově, ale ...

 

Já dnes k obědu řízečky z panenky a.k.a. Maxel a musím říct, že to bylo tuze dobrý, večeře = fajitas. Držím se jen přes tejden :D , tedy PO-PÁ.

 

EDIT: Vlastně to zase nebylo tak hrozný, řízečky byly s bramborem a mrkvovým salátkem s jablky, takže dost dietní oproti kašičce :D.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, otevru tohle vlakno, protoze bych si nechal poradit s hubnutim a palba ve velkym - salko a medvidky a dodelavka uzeninama.

Parada, nevydrzel jsem, jdu do spajzu pro salko a cumet na fotbal. Asi to se mnou sekne 2x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chcete o neco zdravejc jist, tak my ted ujizdime na smoothies a ted jsou nejaky OnaDnes 20% slevy u ETA, tak jsme koupili paradni mixer a uz se nam i mrazi jahodovo-jogurtova zmrzlina. Ale mozna pujde udelat i klobasovy smoothie, ha! ;-)

Upraveno uživatelem Maxmillian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

 

Já dnes k obědu řízečky z panenky a.k.a. Maxel a musím říct, že to bylo tuze dobrý, večeře = fajitas. Držím se jen přes tejden :D , tedy PO-PÁ.

 

...

 

Tohle mi přijde v pohodě. Fajitas to je v tortile, že jo?

 

To PO-PÁ - myslíš jako cheating days?

Dneska jsou cheating days dost populární, problém je, když se to vobrátí. Si takle dá člověk v sobotu bacha, protože ho dohnalo svědomí, de si zajezdit na kole, no a večer tam pošle vosum a jedeme na novo :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...