Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

4kg rajčat a k tomu kilo papriky. Jeden celý květák... A balíček lázeňských oplatků, arasidove krupky... A tak nějak se ty moje dvě večeře nesly v tomto duchu ... No nejsem typ na hubnutí...

Jako bych se viděl :-))) Chybí ten klid a pohoda v bříšku,viď ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si sněd za dva dny 4 kila rajčat, kilo paprik a květák?

 

hustý, beru zpět svůj příspěvek o nedostatku zeleniny...

 

a kolik sníš pečiva za den, když jíš tak, jak si zvyklej?

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já za první týden 1,6 kilo dole. Pečivo jen velmi sporadicky, nepiju a snažím se každý den aspoň trochu cvičit nějaký kliky, břicho, dřepy a tak. Spíš pro celkové zpevnění. Zajímavý je, že už po pár dnech cítím lepší náladu. Snad to vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o je přesně ono! Na dva dny přestanu jist pečivo a tejden jsem nedožraný...

já si myslim, ze se nic nema prehanet, tzn. omezovat se postupne... rekl bych, ze to telo zbytecne stresujes?

mam to v zasade podobne, taky mam vecer dojem, ze musim vyplenit lednici a/nebo spiz... tak si dam dva krajice chleba se syrem a nejakou susenou sunkou a rozdelim si je na pul a hned mam ctyri kousky a snazim se to jist postupne, co mi vule dovoli... a pak zase postupne, jablka, mrkev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě jim zeleniny docela dost (,víc než kdo jiný koho znám...) ale prostě k tomu i to pečivo. Doma jsme se s mou milou domluvili, že místo bílého pečiva budeme jíst černý chleba. Ten tím, že mi nechutná, tak bych ho mohl sežrat míň :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak řiká Z.Paul. Navíc zacpává střeva.

 

Pečivo má prostě tu výhodu, že sytí. Takže když je málo "masa", člověk se docpe chlebem. To se dá pochopit v situacích, kdy je to nutný, ale žádnej z nás v takový situaci není. U nás je mít k jídlu pečivo jen zvyk. Dost často pak slyšim a vidím, že se jí jen určitý druhy pečiva a to většinou z důvodu, že je ten druh "zdravější" nebo "dá tělu víc" apod, ale je to furt jen pečivo, mouka. To, co dostanu s pečiva můžu dostat v mnohem lepší formě i z jiných potravim. Třeba vláknina, jako takovej typickej představitel "zdravějšího" pečiva, se dá získat ze zeleniny. Tak si rozhodni sám, co na tebe působí lépe (myšleno nejen tělesně) jestli mísa zeleniny nebo dva celozrný rohliky.. Já to vidím jasně.

 

Hele, není těžký pečivo vysadit, prostě místo párku s chlebem si dej ty párky dva. (myšleno s nadsázkou) Schválně jak se budeš cítit třeba po snídani ke který si dáš vejce, slaninu a mísu zeleniny (rajčata, salát a okurku). Ti garantuju, že narozdíl od zívání, který se do půl hodiny po "snídani s pečivem" dostaví, budeš jak rybička, plnej energie. Zkus to.

 

No jo, to je všechno pěkný, ale udělej pizzu bez těsta :D VIděl jsem jeden recept na placku z mletýho květáku, ale nevím nevím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakýpak náhrady, prostě to nežer, jinak je zbytečný každý   :helpsmilie: . Když už je všechno marný, nastoj velký bič a malý dvůr, přijde zdraví a linie půl..  :lol2: .Taky mi to moc nejde, ale bojovat s obezitou je třeba pořád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se k vám dobře připojil, objevili se mi brutální problémy se žaludkem, tak asi shazují líp než vy, heč:)

 

Až se z toho dostanu, tak to bude aspoň dobrý začátek pro to, zbavit se nezdravých věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakýpak náhrady, prostě to nežer, jinak je zbytečný každý   :helpsmilie: . ...

 

neřek bych to líp!

 

si lidi neuvědomujou, že náhražky fakt nefungujou. Prostě když vysadit, tak vysadit. Po nějaký době sem si na to ani nevzpomněl. Jako pečivo fakt není potřeba každej den, ani každej týden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se k vám dobře připojil, objevili se mi brutální problémy se žaludkem, tak asi shazují líp než vy, heč :)

 

Až se z toho dostanu, tak to bude aspoň dobrý začátek pro to, zbavit se nezdravých věci.

Samozřejmě přeji brzké uzdravení ;)

 

Ale neboj, jak začne chutnat, odhodlání opadne :D

Měl jsem to také tak (zánět jater, cca - 10kg) a když mi paní doktorka řekla, že játra mohou trochu sladkého, jel jsem přepadnout cukrárnu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...