Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak a tady to máte, vločkaři a cornflejkáři ? https://www.novinky.cz/koktejl/465111-pizza-k-snidani-lepsi-nez-miska-cerealii-tvrdi-americka-dietolozka.html

A na novinkách nikdy nelžou!

Nez zacnes psat nejake blbosti, tak si zjisti, kolik bilkovin obsahujou celozrnny vlocky :) + pomaly sacharidy. Kdyz k tomu pridas orechy kvuli zdravym tukum a tucnej jogurt a ovoce mas hotovo. Jinak pizzu mam rad, po tezkym treninku nebo zavode, klidne :) Nekdy i pred...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to asi trosku mimo tema,ale presto se zeptam.

chodim plavat,uz 20 roku.  posledni 2 nebo 3 roky se mi to dari nastavit tak,ze jsem v bazenu opravdu kazdy den.lonsky rok 340 dni ve vode,aktualne mam asi 164 dnu v rade po sobe,serie bez preruseni.

plavu vsechny styly,stridam to,kazda navsteva je od 2,8 az po 3,3 km ,zalezi kolik venuji cemu,kolik ciste nohy s deskou.

mam smenny rezim,tzn nepravidelne jim a spim,nejim stridme ,umim snist 2 cokolady v 1 rano .

 

a co mi vrta hlavou.

 

jsou dny ,kdy se mi nechce.  stejne se donutim a jdu.  asi uz je to droga,telo si zada endorfiny.

 

uplavu prvni kilak,zlomi se to a pridam si....  a ted prijde to,co mi vrta hlavou.

na konci treninku,po te hodine se dostavam do zvlastniho stavu,kdy proste nejsem unaven...  muzu klidne zrychlit ,nezadycham se..   jako kdyby se to nejak "přeplo"  a nekdo mne dal na nabijecku.... 

stejne ale dal neplavu ,proste koncim.ne ,ze bych nemohl.  mam zafixovane ze je to lehce pres hodinku tak nejak akorat

bojim se ,abych neztratil ten faktor teseni a chuti,tim ze se nejak pretahnu.....  

nic mne neboli a rano  druhy den uz se zase tesim az tam skocim.

vaha se nehejbe,hubenej ani tlustej.  

nebudu se ptat,jestli jsem normalni -nejsem  :)

existuje  neco jako pretrenovanost nebo vysvetleni cim by to mohlo byt,myslim testy plic,krve?. ? . ? 

nemocny nejsem,nemam zadnou skrytou chorobu .

Přetrénování existuje. Znám to z běhu. Jak se říká regenerace je stejně důležitá jako trénink. A 164 dní za sebou je už IMHO docela dost.

 

Jinak já dnes k snídani: cca 600g jogurtu, ořechy, med, skořice. Tuhle snídani miluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez zacnes psat nejake blbosti, tak si zjisti, kolik bilkovin obsahujou celozrnny vlocky :) + pomaly sacharidy. Kdyz k tomu pridas orechy kvuli zdravym tukum a tucnej jogurt a ovoce mas hotovo. Jinak pizzu mam rad, po tezkym treninku nebo zavode, klidne :) Nekdy i pred...

 

ale no tak, no tak, si nepochopil tu nadsázku? 

 

Ale když jinak nedáš, já nic o proteinech ve snídani z vloček nepsal, ale i kdyby, víš jaká je stravitelnost těch bílkovin? 

Jinak si jez, co chceš, je to tvoje věc, ty sacharide  :blow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a tady to máte, vločkaři a cornflejkáři ? https://www.novinky.cz/koktejl/465111-pizza-k-snidani-lepsi-nez-miska-cerealii-tvrdi-americka-dietolozka.html

A na novinkách nikdy nelžou!

 

Akorát článek nebere v potaz to, že 99% lidí (včetně mě) nedokáže sníst "kousek pizzy" ale nedají pokoj, dokud jí do sebe nenasoukají celou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem úplně v háji. V únoru máme v rodině 4x narozeniny a jednou výročí svatby, takže spousta chlastu a sladkého. Do toho týden na horách, kde člověk prostě ji, co je, následovaný týdnem, kdy jsem nachcípanej a fakt nemám sílu se hýbat. Suma sumárum jsem tam, kde jsem na Nový rok začínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jak Klubicek u fnukanku... nikdo vas nenuti jist "to vsechno sladky", ten "alkohol" a uz vubec nemusite sezrat cely hory . Hubnuti zacina jidlem, je to jen a pouze na vas. :)))))

Jsme slaboduší chronomagoři....proto furt měníme fajnové hodinky a jíme fajnové věci, pak to tady napíšeme a je nám lépe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Které jídlo je tedy nejdůležitější, jak to je?

Zadny:-))Hele melo by to bejt tak,ze zalezi kolik zivin do sebe das za celej den.A je jedno,jestli si to rozvrhnes do celyho dne nebo to snis najednou vecer.Myslim tim z hlediska hubnuti.Kdo rad snida,at se klidne naji.Ale kdo proste nerad snida,nemusi se do toho nutit.Ze se nastartuje lip metabolismus je vyvraceny.Stejne jako to,ze sacharidy po sesty vecer te zabijou:-)

 

Ja osobne jim petkrat denne,vyhovuje mi to vic nez treba trikrat a vetsi porce.

Kdyby te to zajimalo vic odborne,dam ti sem odkaz,kde je to vsechno krasne vysvetleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jak Klubicek u fnukanku... nikdo vas nenuti jist "to vsechno sladky", ten "alkohol" a uz vubec nemusite sezrat cely hory . Hubnuti zacina jidlem, je to jen a pouze na vas. :)))))

Nikdo vás nenutí. Dobrej vtip. Neznáš rodinu mojí ženy. Když jsem v lednu nepil, bylo normálně zle. Kdybych si nedal zákusek, byl by rozkol v rodině. Průser je, že tam přinese zákusek žena, švagrová a chýně. A zkus odmítnout jeden z nich.

 

Ale samozřejmě hlavní průser je u mě. Když si dám alkohol, a stačí málo, tak mi spadnou zábrany a nemůžu se ovládnout a žeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadny:-))Hele melo by to bejt tak,ze zalezi kolik zivin do sebe das za celej den.A je jedno,jestli si to rozvrhnes do celyho dne nebo to snis najednou vecer.Myslim tim z hlediska hubnuti.Kdo rad snida,at se klidne naji.Ale kdo proste nerad snida,nemusi se do toho nutit.Ze se nastartuje lip metabolismus je vyvraceny.Stejne jako to,ze sacharidy po sesty vecer te zabijou:-)

 

Ja osobne jim petkrat denne,vyhovuje mi to vic nez treba trikrat a vetsi porce.

Kdyby te to zajimalo vic odborne,dam ti sem odkaz,kde je to vsechno krasne vysvetleny.

 

jo..hod to sem, rada si precitam

mna osobne tesi, ze uz sa tak nebaziruje na ranajkach /aj ked aj tu sa najde zopar konzervativcov/

mne sa rano lepse funguje nalacno a skusam teraz IF..prve jedlo az obed..uvidime co to urobi..mna by naopak zabilo, keby som mala byt bez vecere..taketo za po  17-tej nejest..

 

no kazdemu co jeho je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...