Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Od ledna do března - 12 kg na 110 a dál už ani ťuk. Úplně jsem vyloučil alkohol a pečivo s vyjímkou žitnýho chleba. Jím častěji a nepřežírám se. Co dál? Pohybu moc nedám, fakt mě nebaví se hejbat vyjma plavání a chůze. Jenomže Písek nemá slušnej bazén, tak dávám večerní procházky.

 

Spousta krásných rybníků a za chvíli už bude voda dost teplá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od ledna do března - 12 kg na 110 a dál už ani ťuk. Úplně jsem vyloučil alkohol a pečivo s vyjímkou žitnýho chleba. Jím častěji a nepřežírám se. Co dál? Pohybu moc nedám, fakt mě nebaví se hejbat vyjma plavání a chůze. Jenomže Písek nemá slušnej bazén, tak dávám večerní procházky.

Zkus chodit s dobře naloženým batohem (15-20kg) usilovné pochody, např 20km do 4h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus chodit s dobře naloženým batohem (15-20kg) usilovné pochody, např 20km do 4h

No, ujdu tak sotva 3 - 4 km, pak to vzdaj klouby, víc nedám. Mám letos plánovanej repas kyčle ... Ale s tím batohem 20 kg se tahám furt, mám ho převážně v pase a neodkládám na žádnou činnost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panedge: Takže je líp chodit ráno? Nebo je to jedno?

Kolem toho se vedou debaty.Nejnovejsi teorie tvrdej,ze je to jedno.Ze nikde neni dokazano,ze by si rano(vetsinou jeste nalacno)spaloval vic.

 

Ja jsem trenoval jak rano tak odpoledne a rozdil jsem nepoznal.Osobne bych nalacno nevydrzel vubec nic:-)Vyber si cas,kdy se ti cvici nejlip a mas na to energii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panedge: Dík. Zajímalo mě to čistě teoreticky, ráno vstávám v pět, tam už cvičení nenarvu, takže zbývá večer a většinou se ven dřív než v osm nedostanu... Ale aspoň chodím spát s čistou hlavou :-)

Tak já třeba lezu na šlapadlo teprve v devět večer, hodinu a čtvrt se potím u dobré muziky a výborně potom spím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jinak kdyz neni cas poradne zamakat,tak za 10 minut na svihadle spalite jako za 30 minut behu zhruba.

Zajímavý, ale taky máš asi úplně jinou tepovou frekvenci. Když v budeš 10 minut sprintovat, tak špalky tolik jako za mnohem víc než minut na svihadle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panedge, trochu selského rozumu prosím. Situace: středně intenzivní běh,doba 30 minut, tf 130-140. Váha 80 kg, kalorická spotřeba 300-330 kcal. To jsou reálné vstupní parametry. Můžeš mi vysvětlit, jak chceš na švihadle těch 300-330 odbourat za deset minut? Nerealne.Přestaň číst na internetu, vezmi si sporttester, udělej si laktátový test a předved něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...