Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

tak jsem včera stoupnul na váhu...a od nového roku z 87 na 76. Už se ani nedržím a váha pořád v pohodě. Tak mám radost. Jen mi dnes v bazénu padaly plavky  :lol2:  :lol2:  a i ostatní věci mám nějak volnější. Tak buď zase naberu nebo budu kupovat o číslo menší hadry....Ale vidím to, že přes léto to zase trochu vyletí nahoru, tak s nákupem počkám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Panedge, trochu selského rozumu prosím. Situace: středně intenzivní běh,doba 30 minut, tf 130-140. Váha 80 kg, kalorická spotřeba 300-330 kcal. To jsou reálné vstupní parametry. Můžeš mi vysvětlit, jak chceš na švihadle těch 300-330 odbourat za deset minut? Nerealne.Přestaň číst na internetu, vezmi si sporttester, udělej si laktátový test a předved něco.

Dobře tak řekněme zhruba za 10-15 minut by si měl na švihadle spálit to samý jako při tom běhu,kterej si uváděl.Pokud pojedeš ve vysokým tempu.Navíc by tělo mělo pálit i víc po tréninku než po běhu.Sporttester na švihadlo nemám a laktátovej test si dělat nebudu.Informace získávám na internetu a snažím se v tom zorientovat.Jsem jen amatér,kterej se snaží něco dělat,nic nikomu předvádět nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak raději něco dělej, a nepiš sem nesmysly. Když nechceš makat se sporttesterem, hodil jsem to do simulátoru spálených kcal. Vstupní údaje viz výše. Výpočet pro běh dle simulátoru 360 kcal pro 30 minut. Výpočet pro 10 min švihadla pro hodnotu TF MAX*0,95 (a ti Ti kurevsky fandím) je 143 kcal .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak raději něco dělej, a nepiš sem nesmysly. Když nechceš makat se sporttesterem, hodil jsem to do simulátoru spálených kcal. Vstupní údaje viz výše. Výpočet pro běh dle simulátoru 360 kcal pro 30 minut. Výpočet pro 10 min švihadla pro hodnotu TF MAX*0,95 (a ti Ti kurevsky fandím) je 143 kcal .....

Jsi akorát zbytečně arogantní kreten Berte.

 

https://www.livestrong.com/article/294818-how-many-calories-will-be-burned-jumping-rope-for-ten-minutes/

 

Je to jen jeden z plno článku na netu, ano článek na netu ale Tvůj příspěvek je taky jen názor na netu, takže relevantnost je stejná.

 

Skok přes svihadlo dokáže opravdu spalovat víc jak běh. Vždy jde o to jaký "skákání" vs. jaký "běh".

 

Ty tvý arogantní moudra si strč za klobouk (a to jsem ještě kurevsky slušný), Panenge to napsal úplně normálně a Ty jen utocis. Nazdar "moderátore".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi akorát zbytečně arogantní kreten Berte.

 

https://www.livestrong.com/article/294818-how-many-calories-will-be-burned-jumping-rope-for-ten-minutes/

 

Je to jen jeden z plno článku na netu, ano článek na netu ale Tvůj příspěvek je taky jen názor na netu, takže relevantnost je stejná.

 

Skok přes svihadlo dokáže opravdu spalovat víc jak běh. Vždy jde o to jaký "skákání" vs. jaký "běh".

 

Ty tvý arogantní moudra si strč za klobouk (a to jsem ještě kurevsky slušný), Panenge to napsal úplně normálně a Ty jen utocis. Nazdar "moderátore".

Já mu právě nabízel tu praxi. V internetovém prostředí chtěl zůstat Panedge. K tomu kurevsky fandit. 95 procent tf max po dobu deseti minut je neskutečny zahul.vic jsem mu do vzorce dát nemohl. Kdo to nepochopil ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

já jsem si to švihadlo zkusil. porovnávat to s klidným joggingem v pohodové tepovce 130-140 bych nemohl. deset minut na švihadle jsem nevydržel, skákal jsem to po minutových úsecích. odhadoval bych to ekvivalentní k tempu kolem 4 min/km a to už ale (pro mě) je horní hranice aerobní zóny. což asi taky celkem odpovídalo té tepovce na švihadle (ale ta byla spíše anaerobní)

bohužel jsem nedávno ztratil hrudní pás, tak jsem to nemohl změřit.

 

každopádně švihadlo je pekelný mučící nástroj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, vy švihadla. Vzhledem k tomu, že jsem v březnu podlehl akutnímu záchvatu lenosti, dostal jsem se opět krásně na začátek a kondice šla rapidně dolů. Nakonec jsem se nechal manželkou přesvědčit, že zkusím plavání. Takže něco přes týden skoro každý ráno plavu 30 minut. První dny jsem nezvládl víc, než kolimetr, teď za těch 30 minut dám 1300m. Je to úplně jiná aktivita, než cokoli jiného. Sice se nevážím, ale už po týdnu se vejdu do jedněch kalhot, se kterými jsem měl problém a žena tvrdí, že to začíná být vidět na hrudníku a ramenou. Nevím, ale cítím se fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, vy švihadla. Vzhledem k tomu, že jsem v březnu podlehl akutnímu záchvatu lenosti, dostal jsem se opět krásně na začátek a kondice šla rapidně dolů. Nakonec jsem se nechal manželkou přesvědčit, že zkusím plavání. Takže něco přes týden skoro každý ráno plavu 30 minut. První dny jsem nezvládl víc, než kolimetr, teď za těch 30 minut dám 1300m. Je to úplně jiná aktivita, než cokoli jiného. Sice se nevážím, ale už po týdnu se vejdu do jedněch kalhot, se kterými jsem měl problém a žena tvrdí, že to začíná být vidět na hrudníku a ramenou. Nevím, ale cítím se fajn.

Tam je důležitý to KAŽDÝ RÁNO. Jinak plavání není body building. Já třeba plavání nehubnu, na to je potřeba úprava jídelníčku, ale mám po něm ramena a hlavně zpevňuje "core" a kosterní svalstvo.

Jsem kancl krysa, a když neplavu 2 týdny, bolí mě záda. Jsem na tom doslova fyzicky závislý... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, vy švihadla. Vzhledem k tomu, že jsem v březnu podlehl akutnímu záchvatu lenosti, dostal jsem se opět krásně na začátek a kondice šla rapidně dolů. Nakonec jsem se nechal manželkou přesvědčit, že zkusím plavání. Takže něco přes týden skoro každý ráno plavu 30 minut. První dny jsem nezvládl víc, než kolimetr, teď za těch 30 minut dám 1300m. Je to úplně jiná aktivita, než cokoli jiného. Sice se nevážím, ale už po týdnu se vejdu do jedněch kalhot, se kterými jsem měl problém a žena tvrdí, že to začíná být vidět na hrudníku a ramenou. Nevím, ale cítím se fajn.

 

 

Tam je důležitý to KAŽDÝ RÁNO. Jinak plavání není body building. Já třeba plavání nehubnu, na to je potřeba úprava jídelníčku, ale mám po něm ramena a hlavně zpevňuje "core" a kosterní svalstvo.

Jsem kancl krysa, a když neplavu 2 týdny, bolí mě záda. Jsem na tom doslova fyzicky závislý... 

Kde při Velikém Slunci máte ráno otevřenej bazén? V našem hustodémonským krajským městě mám problém najít otevřený koupaliště i v plným létě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...