Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky se podelim o sve zkusenosti. Ja jsem zacal ne k vuli vaze, ale k vuli zdravotnim problemum.

Opravdu funguji 3 +1 základní veci:

Upravit jidlo: jist casteji a mene, trochu zdrave hlavne vynechat bile pecivo, celozrne nizkosacharidove je ok, uzeniny, vynechat sladkosti, majonezy a ostatni svinstva a vse nahradit ovocem a zeleninou. Snizit proste kyselost organismu.

Piti: vynechat slazene napoje, kava v malem mnozstvi neni problem, ba naopak, caje idealni zele nebo bylinkove a ten alkohol je bohuzel na hubnuti nejhorsi, to vime..;) Takze vynechat na cas uplne a sem tam jedine bile suche vino, nebo sampusy brut. Nejlepsi je klasicka cista voda.

Pohyb: jakakoliv aktivita ci cviceni je super, staci chuze nebo pravidelne kazdodenni cviceni 20 min, kde se clovek lidove trochu zadycha, kliky, drepy, protahovani, joga, proste co kazdemu vyhovuje si clovek najde, ale pravidelnost je dulezita..

A samozrejme prestat i kourit.;) Jen pro otrle..;)

Kdyz si na vse clovek trochu zvykne, trva to samozrejme dlouho nez si to kazdy urovna v hlave, to je proste nejdulezitejsi, tak pak uz vam neprijde nic zvlastniho a budete se tesit a mozna vas to bude i bavit, jak uvidite ze kila pujdou dolu a budete se citit lepe. Pak po case budete moci v omezenem mnozstvi cokoliv a nebude to vadit. Drasticke diety nemaji z dlouhodobeho hlediska zadny efekt, je treba si najit smer, kterym chcete jit.

A na zaver to +1 je pravidelny pust, idealni je jednou za tyden jeden den, ale to neni pro kazdeho, nikdo si prece nechce odpirat jidlo, ze? Ale jak si na to zvyknete, je to super, telo se vycisti a je vam lepe a kila jdou taky dolu, ale az po urcite dobe, cca 1kg za mesic kdyz drzite jen pust bez diet, jinak jsou ubytky rychlejsi. Na netu je hodne variant pustu tak kdyby vas to vice zajimalo, mate kde hledat.

Vse odzkouseno na vlastni kuzi a jsem spokojeny, citim se lepe, vaha taky dole, ale hlavne upravi se krev i tlak a zlepsi se psychika. Ale nejde to hned. Je to beh na dlouhou trat a cim je clovek starsi, tim dele to trva a musi byt vytrvalejsi..

To jen tak v rychlosti vse..

Hodne zdaru vsem odvaznym a odhodlanym, drzim palec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli za sebe muzu neco doporucit tak je to knizka Moderni vyziva ve fitness a silovych sportech (Lukas Roubik a kolektiv) a nejen knizka, celkove videa a rozhovory s Lukasem cloveku daji v oblasti vyzivy opravdu hodne.

 

Neni to reklama Lukase osobne neznam, ale libi se mi, ze se snazi lidem ukazat jak to v nasem tele opravdu funguje a ze drasticke diety a mnoha doporuceni vyzivovych poradcu nejsou pravdiva a pomerne casto muzou byt i nebezpecna pro zdravi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád mi na to dycky říká, ty ses správně zbláznil, když si zhubnul, takže ano, dieta primárně začíná v hlavě, pak to může dlouhodobě fungovat, dietu jsem držel 2013/2014 a jsem stále +/- 88

 

Po snížení váhy jsem snížil léky na tlak z 2-0-1 na 1-0-0

 

...trva to samozrejme dlouho nez si to kazdy urovna v hlave, ...

 

... ale hlavne upravi se krev i tlak a zlepsi se psychika. Ale nejde to hned. Je to beh na dlouhou trat a cim je clovek starsi, tim dele to trva a musi byt vytrvalejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulixi, do puntíku souhlasím, jím 5x denně malé porce s alespoň 2,5 hodinovým rozestupem. Bílé pečivo vůbec, pšeničný chléb minimálně, ten jsem  nahradil převážně žitným chlebem. Cukry, slazený nápoje, ovocný jogurty šly také pryč. Musel jsem vynechat i kávu, protože bez medu jí prostě nedávám. Jedinej hřích jsem si zatím ponechal, jednu plzeň po obědě každý den. Ale jedna skutečně znamená jedna a únor dám úplně bez. Doposud to šlo snadno, posledních 5 týdnů jsem se válel v nemocnici, takže jsem vůli nahradil nemocničním personálem. Od včerejška jsem zpátky v domácím prostředí a tady to začíná bejt fakt těžký... Navíc mám zakázanej bazén na tři měsíce, to bejval můj jedinej pravidelnej pohyb. A šmatlat po okolí o berlích mne teda nebaví. Ale jak tu zaznělo, je důležitý se s tím netrápit. Naopak si z toho udělat životní styl, kterej přináší radost a uspokojení. Já mám teď na sobě džíny, který před rokem byly knop, od léta už jsem je nezapl. Teď jsou akorát pohodlně volný, to je fajn pocit. I ženský si všimnou, to taky potěší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tehdy spadnu ze 108 na 88 běhěm 2,5 měsíců, pak jsme začal zase cvičit abych zpevnil co zbylo a v posilovně mě potkal známej a říká: 

ON: "Máš raka nebo milenku?"

JÁ: "Hele dobrý, sem zdravej"

ON: "Tak hlavně ať Ti na to nepřijde manželka"

Tak sem raději zavolal manžellce, že ten známej bude rozhlašovat, že mám milenku :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu hlavne v hlave. Telo je uzasne v tom, ze se prizpusobi tomu, co mu davas. Kdyz zacnes dlouhodobe preferovat zdravejsi styl zivota, jidlo a pohyb, tak telo si zvykne a odmeni te tim, ze lepe funguje. Je to jak s autem, kdyz se o neho nestaras a nevymenis olej, taky moc dlouho nepojezdis. Akorat telo je nase a nic to nestoji..;)

Mam kolem sebe kamarady, kteri ziji zdrave, trochu sportuji a pak si klidne mohou doprat ruzne neresti, alko, pivo, jidlo a jine a jejich vaha je stabilni. Neni to o tom, ze pak uz nic nemuzes, jen je treba telo nastavit jinak..;)

Je to tezke, ale jde to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tehdy spadnu ze 108 na 88 běhěm 2,5 měsíců, pak jsme začal zase cvičit abych zpevnil co zbylo a v posilovně mě potkal známej a říká:

ON: "Máš raka nebo milenku?"

JÁ: "Hele dobrý, sem zdravej"

ON: "Tak hlavně ať Ti na to nepřijde manželka"

Tak sem raději zavolal manžellce, že ten známej bude rozhlašovat, že mám milenku 2: 2:

Za 2.5 mesiaca? Prosím návod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 2.5 mesiaca? Prosím návod

Tohle dal známý aai za 3 měsíce taky, nějakou keto dietou,

v podstatě koupená krabice jídla.

5x za den něco z toho, takže ráno omeleta ze sáčku,

dopo a odpo nějakej shake,

v poledne 50g čokotyčinka

a na večeři taky nějaký amaroun.

 

K tomu mohl určitý druhy zeleniny jako salát a tak, ale už

ne ovoce, samozřejmě na pití voda ideál.

 

De facto je to hodně přísná redukční dieta.

U které se necvičí, člověk má energie tak akorát na nenáročnou

práci bez zátěže.

 

Ale jo, funguje, o tom žádná, ale je to drsný.

 

Nejdůležitější je ale pak držet zdravý životní styl, to tě

ta dieta nenaučí, takže když začneš zase jíst nesprávně, půjde to zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle dal známý aai za 3 měsíce taky, nějakou keto dietou,

v podstatě koupená krabice jídla.

5x za den něco z toho, takže ráno omeleta ze sáčku,

dopo a odpo nějakej shake,

v poledne 50g čokotyčinka

a na večeři taky nějaký amaroun.

 

K tomu mohl určitý druhy zeleniny jako salát a tak, ale už

ne ovoce, samozřejmě na pití voda ideál.

 

De facto je to hodně přísná redukční dieta.

U které se necvičí, člověk má energie tak akorát na nenáročnou

práci bez zátěže.

 

Ale jo, funguje, o tom žádná, ale je to drsný.

 

Nejdůležitější je ale pak držet zdravý životní styl, to tě

ta dieta nenaučí, takže když začneš zase jíst nesprávně, půjde to zpět.

To je brutál slušný, ja 3x tyzdenne cvicim , cize hladam dalej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas to v podstatě popsal správně, akorát teda ta moje dieta měla ještě pokračování a to takový, ze za každý kilo dolu bylo cca 10 dni režimu ?pod dozorem? aby se zafixovala správná dieta, rozuměj správný styl jídla.

 

Pro me bylo podstatný, ze nemam hlad a ze váha motivacne klesá.

Čím je člověk starší tím víc je to o jídle a min o cvičení. Takže asi 5x týdne v posilovně Ti nezaručuje dobrou postavu, když k tomu primárně neupravis jídlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš -500 oproti spotřebě (bazál plus sportovní výdej) tak jsi na sebe příliš hodný.

Som ale problem je aj tych -500 lebo musim jest viac krat , zvyk bol tri max a teraz 5+ , mensie porcie vadia ale najviac vadi straveny cas ,  preto rozmyslam o sackovom Keto a potom  sa uvidi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kluci, to je furt dokola.

Jediná věc, která funguje je kalorickej deficit. A je jedno kolikrát denně jíte, jak velký máte porce, co jíte, jestli hodně sacharidů nebo málo sacharidů, sladkosti, slanosti, tučnosti...je jedno, co pijete, jestli alkohol nebo vodu, jestli cvičíte, nebo ležíte na gauči. To všechno je irelevantní, když zůstanete v kalorickým deficitu.

 

Ano, pro zdraví je důležitý, když jíte kvalitní potraviny, pijete hodně vody, sportujete, ideálně cvičíte silovej trénink, dobře spíte a odpočíváte. To je důležitý pro zdraví, ale se shazováním podkožního tuku to nemá nic společnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...