Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vynechal jsem prakticky úplně mouku (odbourání lepku a sacharidů), ráno pouze malý žitný chleba a jinak jím všechno vyjma kombinace maso + brambory. 10 kg dole za 4 měsíce. není to dieta ale doživotní jídelníček. Díky vyřazení mouky jsem odboural spoustu dalších věcí (hamburgery, pizza, knedlíky, buchty atd.) Úplně se zmenilo trávení, zmizely občasné střevní potíže. Samozřejmě jednou za čas může člověk zhřešit, pokud nechce extrémně dál hubnout. Málokdo tuší, že 3 rohlíky ke snídani = 18 kostek cukru. Takže husa a kachna jen se zelím a omáčky s rýží, knedle mi vůbec nechybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vynechal jsem prakticky úplně mouku (odbourání lepku a sacharidů), ráno pouze malý žitný chleba a jinak jím všechno vyjma kombinace maso + brambory. 10 kg dole za 4 měsíce. není to dieta ale doživotní jídelníček. Díky vyřazení mouky jsem odboural spoustu dalších věcí (hamburgery, pizza, knedlíky, buchty atd.) Úplně se zmenilo trávení, zmizely občasné střevní potíže. Samozřejmě jednou za čas může člověk zhřešit, pokud nechce extrémně dál hubnout. Málokdo tuší, že 3 rohlíky ke snídani = 18 kostek cukru. Takže husa a kachna jen se zelím a omáčky s rýží, knedle mi vůbec nechybí.

Pokud nebudeš mít vyšší výdaj než příjem, pak hubnout dál nebudeš, tělo odbourá kila a pak se se stávajícím jídelníčkem dostaneš na jakousi konstantní váhu. Pokud by si přesto hubnul dál a neměl výdaj, pak by to spíše svědčilo o nějaké nemoci. Já, jak jsem psal výše, jsem upravil stravovací návyky, 13 kg šlo dolů a pak se váha zastavila (+- kilo nahoru, dolů).  A je prakticky jedno co jím, nemám totiž rád extrémy např. v podobě měření kalorií, dietního omezení nebo i třeba zásadního vyřazení některých potravin, takže škvarkovou pomazánku si třeba bez chleba nedokážu představit, stejně jako kačenu bez knedlíků, nicméně je fakt, že aniž by o to člověk primárně usiloval, tak se mu upraví chuť, takže nyní třeba upřednostňuji jídla, nad kterými jsem dříve ohrnoval nos. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, další kila jdou dolů buď nižším příjmem (tedy vynecháním alkoholu a snížení porcí jídla) nebo cvičením. Je jasné, že člověku, který má více jak 20 kg nad limit stačí až třetina jídla co běžně jí. Já se nechci úplně omezovat (třeba vynechat alkohol apod.),  tedy zvolil jsem takovou střední cestu. Samozřejmě restaurace pouze s českou kuchyní jsem přestal prakticky navštěvovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a teď to prasklo. Josef se nám ve čtvrtek na doutníku přiznal, že doma navíc tajně cvičí na rotopedu, který je připojen na dynamo. Čímž si tento náš energetický, CO bezestopý, guru nefér způsobem zlepšuje kW bilanci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadnou studii jsem nevidel, jen se ruzne o tom diskutuje. Mozna je to jen takovy viral. Kazdopadne ja kdyz jsem zacal brat kreatin (docela dost - nasycovaci faze), tak za cca 5 dni jsem mel osklivou rymicku. Zjevny duvod k ni nebyl, ale samozrejme to mohlo byt cimkoliv. Pak jeste jednou. Osobne si na to tedy uz davam bacha, zejmena uz nasycuju beznyma davkama, trva to sice dele, ale mozna byl problem ta nasycovaci faze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak od Novyho roku cca 6 kg dole. Nejdu na to moc chytre, spis silou - jak jsem ted doma na home office tak davam cca 3x tydne rano rotoped + nejakou zumbu. Odpo tak 3-4 tydne kolo, nabehla prace na chate, turistika... no, bohuzel, home office tento tyden konci, takze zase energii pozere matrix, ach jo :-( aspon tedy, ze se zase blizi sezona jezdeni na kole do prace.

Kazdopadne to jidlo bude potreba poladit, jim hloupe a chlastam porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...