Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Vysledek po mesici?

Jsem opravdu spokojenej, krome bazenu teda  rychle chodim a taky jezdim na kole. Nemuzu se rovnat frajerum z Bike vlakna, to je jina liga ty cisla, kazdopadne ubytek vahy je uz skutecne citit.

 Po dnesni kombinaci voda, chuze, kolo bych se chtel pochlubit, pac mam velikou radost. Samo ze ma Kofola hlavni dil na tomhle vysledku, toho jsem si dobre vedom. 

Jen ze mne to stale bavi, netrapim se a ani se extra neomezuju v jidle. Nezeru teda cokoladu pred spanim uz.  :D

Pripominam, startovaci vaha byla 103,9kg.

A jeste jedna radost je z hodinek furt koukam na statistiky a bazen mne teda prijemne prekvapil.  :D

Tak za mesic se zase ozvu, tohle pisu jen ze jsem nadsenej no.  :)

 

 

20200623_133105_copy_1651x1238.jpg

Screenshot_20200623-150510_Connect_copy_640x1024.jpg

Screenshot_20200623-135510_Connect_copy_640x1024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem přes koronu shodil cca osm kilo. Minulý srpen jsem měl 99, v současné době se váha ustálila na + - 80 kg. Akorát těm, kteří mne dlouho neviděli, musím vysvětlovat, že opravdu netrpím žádnou chorobou :) 

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, lucid napsal:

Já jsem přes koronu shodil cca osm kilo. Minulý srpen jsem měl 99, v současné době se váha ustálila na + - 80 kg. Akorát těm, kteří mne dlouho neviděli, musím vysvětlovat, že opravdu netrpím žádnou chorobou :) 

ale je to docela příjemný vysvětlování ne 😉

já během asi 2 let shodil ze 108 na 70kg a taky jsem musel občas vysvětlovat. Ale už si asi cca 7let držím mezi 70-75kg a je to v 90% jenom o jídle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, pebe napsal:

ale je to docela příjemný vysvětlování ne 😉

já během asi 2 let shodil ze 108 na 70kg a taky jsem musel občas vysvětlovat. Ale už si asi cca 7let držím mezi 70-75kg a je to v 90% jenom o jídle

No, já jím říkám, že je to nejen o jídle, ale o celkové změně stravovacího stylu a stejně se na mně dívají podivně 😀  Jinak gratulace, že si váhu držíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že jsme se změnili z hodinkového fóra na kilové 🙂

já za rok ze 106,5 na 85 kg

teď pravidelně běhám měsíčně kolem 150km, ale už se to nehýbe

 

Upraveno uživatelem malymarek
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem konečně našel dietu pro mě, to že sem před 7 lety shodil 23kg sem tu psal, ale v podstatě jsem se pomaličku z cca 88 dostal zase na 94 a pak zase postupně dolu na 88, takže takový maličký jojo. NIcméně asi před měsícem jsem objevil půstování 18/6 a sem unešenej, pro mě je super, že to je v podstatě striktní, takže začíním oběděm a končím večeří mezi 18-18:30, za měsíc mám v pase dole 4 cm, super je hlavně to, že je tento styl stravy dlouhodobě udržitelný na rozdíl od keto

kdo nezná tak hledat intermittent fasting

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sportujete nějak výrazněji u toho? 

Já si nějak nedovedu představit, že bych šel o víkendu dopoledne na těžší trénink na kole a vůbec u toho nejedl. By ani ten trénink neměl moc smysl.

Nerejpu, jen se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja delam aerobku (rotoped, kolo...) zasadne rano na lacno. Mas rano nizsi hladinu cukru v krvi, proto. Akorat do sebe kopnu nejaky bcaa aminokyseliny, abych ochranil svaly. Nicmene to cviceni mam tak na hodinu, pak uz jim. Kdyz jsem byl doma na homeofficu, tak jsem pak treba snidal az v 11h. Ted normalne v procesu, takze uz v 8-9h mam hotovo a snidam.

Na silove cviceni s cinkama je to podle me ale hloupost, stejne jako na nejaky vykonostni treninky. Tady je hlavni logika hubnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pebe napsal:

taky jezdím ráno do práce na kole, 1hodina, cca 29km, ale mě zajímá jestli když se to drží pořád, tak když máš těžší trénink, třeba naposledy v neděli 4hod-120km na kole, tak jestli jako to vůbec jde

Ve srovnání s tím co píšeš, jsem gaučový povaleč. Tvých denních 29 kilometrů bych možná dal tak za týden, pokud bych byl ochoten sednout na kolo, což tedy nejsem. Nicméně si nemyslím, že by nutně musel vzniknout problém, záleží např. jak si na tom třeba s tělesným tukem. Já, i když měřím 187 cm a mám nyní 80 kg, tak ho mám pořád dost, takže s podporou aminokyselin a proteinů bych se např. o ztrátu energie vůbec nebál, je pořád z čeho brát - mám to např. ověřené na fyzické práci. Kromě toho si myslím, že běžné (nikoli vrcholové) sportovní aktivity a intervaly, kdy se stravuješ, můžeš i vhodně zkombinovat. Přerušovaný půst není hladovka, jedná se jen o jiný stravovací styl: samozřejmě že s jeho pomocí se kila shodí, ale ten proces se zastaví a s váhou jdeš pak níž za předpokladu, že přidáš energetický výdaj, např. právě v rámci sportovních aktivit.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 6. 2020 v 21:25, pebe napsal:

ale je to docela příjemný vysvětlování ne 😉

já během asi 2 let shodil ze 108 na 70kg a taky jsem musel občas vysvětlovat. Ale už si asi cca 7let držím mezi 70-75kg a je to v 90% jenom o jídle

Ty jsi mel 108kg? To snad ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, odjinud napsal:

Ja delam aerobku (rotoped, kolo...) zasadne rano na lacno. Mas rano nizsi hladinu cukru v krvi, proto. Akorat do sebe kopnu nejaky bcaa aminokyseliny, abych ochranil svaly. Nicmene to cviceni mam tak na hodinu, pak uz jim. Kdyz jsem byl doma na homeofficu, tak jsem pak treba snidal az v 11h. Ted normalne v procesu, takze uz v 8-9h mam hotovo a snidam.

Na silove cviceni s cinkama je to podle me ale hloupost, stejne jako na nejaky vykonostni treninky. Tady je hlavni logika hubnout.

Souhlasím, mám to dost podobně, ráno v 7 budíček, hodím malou do školky v 8 jdu běhat na cca 1-2 hod a až potom se najím kolikrát kolem 10-11 hod.

Ráno jen vodu a kávu, bez toho bych nenastartoval. 🙂

Jinak aj můj soused a kamarád, který je v top 10 trailových běžců na Slovensku to má podobně, běhá ráno na lačno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, pebe napsal:

taky jezdím ráno do práce na kole, 1hodina, cca 29km, ale mě zajímá jestli když se to drží pořád, tak když máš těžší trénink, třeba naposledy v neděli 4hod-120km na kole, tak jestli jako to vůbec jde

To bohužel ještě nevím, od té doby co to držím jsem nemohl ráno na lačno vyjet, měl jsem nějaký drobný operace a tak, takže čekám, až si budu zase moct sednout na kolo a vozkoušet to.

pak napíšu jak to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...