Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja nejak stagnuju. Jak chodim do prace, tak hubnu, ale ty dovoleny, to je mazec... chlast, burty, grilovacky, chipsy, zmrzliny... uz me to stve a to mame jeste docela aktivni dovoleny. Pristi tyden zase dovolena, budu si muset dat vetsi pozor. Posledni tydeni dovolenou uz schazuju 14 dni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo no, je to v sezoně peklo, hrne se to na nás ze všech stran :D  ... já shodil asi 7 kilo tím, že jsem přestal žrát! na večer, vypustil jsem úplně rohlíky,knedlíky, různý shitový minutky na oběd...rohlík jsem neměl X mesíců a no problem. Hooooodně zeleniny, klidně i večer na chuť právě místo kravin si nakrájím a posolím rajčata s okurkem a nestěžuju si.

Jím i hodně vajíčka na všechny způsoby.. a jako shodil jsem to snad během dvou měsíců co jsem tohle začal aplikovat...letělo to solidně, takže velká motivace. Teď užjsem na váze kterou chci mít a už ani tak nehubnu...ale naštěstí mi to takhle stačí.  Ale jak říkáš, furt chce někdo grillovat apod. tak z toho aspoň selektuju hovězí a zeleninu, krkovici a klobásám se vyhýbám...samozřejme všechno bez chleba, ten jsem taky dost omezil a kdýž už tak jen trošku žitnýho.

A aby to neznělo jako že se musím šíleně hlídat apod. Už jsem si na to totálně zvykl...jedu už uplně automaticky.  Nehledě na váhu, jíst tolik zeleniny je určitě super i na ostatní aspekty krom váhy...imunita apod.  Nepamatuju si že bych byl za posledních X měsícu nachlazenej.

Ale co je super, tak mám dlouhodobým, každodenním vážením zjištěný, že pivka na mě moc špatně nepůsobí :D  což je fajn. Asi to spálím nebo vyloučím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, ja griluju jen kureci (hlavne proto, ze se mi nechce u grilu cekat), problem je to pivo k tomu. A par krajicu chleba k tomu taky padne.

Jinak asi pivo by nebyl problem, kdyby clovek dal k veceri jen ty 2 piva a nic, ale jidlo a pivo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem uz pod limit, ktery jsem si vysnil. :) Zdalo se mi, ze je to nesplnitelny cil, ale slo to vcelku snadno, jen uprava jidla a pridat trosku sportu.

Mimo vic metru na plavani jsem navic zaradil kolo a chuzi, omezil sladky a jim mene peciva. 

Startovaci vaha byla pres 103kg.  

IMG_20200720_184302_copy_1612x1209.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta pípa je luxusní :D  mě se to taky strašně líbí ,ale to už by bylo asi peklo :D 

jo musime se pochválit! když se chce tak to jde....i bez nesmyslných televizních rádců. Stačí prostě tolik nežrat a trošku se hýbat :D  ikdyž já tomu pohybu taky moc nedám..takže fakt jen to jídlo, vo tom to celý je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, všem co zde píší, že zhubli gratuluji. Nevím jak na to, vždy to skončí horší katastrofou. Kdysi jsem dělal závodně atletiku, jak jsem přestal ta to jen leze nahoru. Jako že třeba za 5 let 20 kilo a jsem přes kilo. Vždycky to trochu shodím dolů a pak o to víc přiberu. Miluju jídlo, prostě bílý sex po příchodu domů z práce a večer k večeři se ženou lahvinka vína. Přes den se snažím i svačit, skor každý den business oběd, snažím se tlačit jen saláty a ryby. Vím, že bych měl sportovat, ale odrovnal jsem si sportem kyčle. Na jaře jsem měl jít na operaci abych mohl zase sportovat. Doktor mi říká, že bych měl zhubnout, aby ta operace ten kloub nezatěžovala, jak to ale mám kurva udělat, když nemůžu sportovat... začarovaný kruh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Kat251 napsal:

Ach jo, všem co zde píší, že zhubli gratuluji. Nevím jak na to, vždy to skončí horší katastrofou. Kdysi jsem dělal závodně atletiku, jak jsem přestal ta to jen leze nahoru. Jako že třeba za 5 let 20 kilo a jsem přes kilo. Vždycky to trochu shodím dolů a pak o to víc přiberu. Miluju jídlo, prostě bílý sex po příchodu domů z práce a večer k večeři se ženou lahvinka vína. Přes den se snažím i svačit, skor každý den business oběd, snažím se tlačit jen saláty a ryby. Vím, že bych měl sportovat, ale odrovnal jsem si sportem kyčle. Na jaře jsem měl jít na operaci abych mohl zase sportovat. Doktor mi říká, že bych měl zhubnout, aby ta operace ten kloub nezatěžovala, jak to ale mám kurva udělat, když nemůžu sportovat... začarovaný kruh

Jseš vyhladovělej. Celý den nejíš nebo jen nějaký salát a pak po příchodu domů se docpeš. Plus večeře a chlast.

Normálně se najez přes den a tqk abys neměl hlad a po příchodu domů nejez, večeře náhraď něčím fakt lehkým jako zelenina a nazdar.

Nebo vynechat večeře, pak budeš mít hlad ráno a to je v pořádku. Večeři jen v případě odpoledního sportu.

Upraveno uživatelem Tom4
typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Kat251 napsal:

Ach jo, všem co zde píší, že zhubli gratuluji. Nevím jak na to, vždy to skončí horší katastrofou. Kdysi jsem dělal závodně atletiku, jak jsem přestal ta to jen leze nahoru. Jako že třeba za 5 let 20 kilo a jsem přes kilo. Vždycky to trochu shodím dolů a pak o to víc přiberu. Miluju jídlo, prostě bílý sex po příchodu domů z práce a večer k večeři se ženou lahvinka vína. Přes den se snažím i svačit, skor každý den business oběd, snažím se tlačit jen saláty a ryby. Vím, že bych měl sportovat, ale odrovnal jsem si sportem kyčle. Na jaře jsem měl jít na operaci abych mohl zase sportovat. Doktor mi říká, že bych měl zhubnout, aby ta operace ten kloub nezatěžovala, jak to ale mám kurva udělat, když nemůžu sportovat... začarovaný kruh

Jak píše Tom4, chtělo by to trochu tu životosprávu upravit a kila určitě půjdou dolů. Doporučoval bych si kupř. projít publikaci lékaře Jasona Funga, jedna z nejlepších, která je na toto téma dostupná v češtině. Mimo vysvětlení metabolismu z medicínského hlediska je zde celá řada doporučených režimů kdy a co jíst, takže si podle mne vybere každý, aniž by musel trpět hlad. Nejde o dietu, ale o změnu stravovacího stylu. A ty k té změně až tak daleko nemáš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, lucid napsal:

Jak píše Tom4, chtělo by to trochu tu životosprávu upravit a kila určitě půjdou dolů. Doporučoval bych si kupř. projít publikaci lékaře Jasona Funga, jedna z nejlepších, která je na toto téma dostupná v češtině. Mimo vysvětlení metabolismu z medicínského hlediska je zde celá řada doporučených režimů kdy a co jíst, takže si podle mne vybere každý, aniž by musel trpět hlad. Nejde o dietu, ale o změnu stravovacího stylu. A ty k té změně až tak daleko nemáš. 

Podle mne takovy kecy jako "....aniž by musel trpět hlad....." je prave to co zpusobuje to ze to lide nevydrzi, kazdej "debil" ktery sezral salamounovo hovno vi jak na to a tvrdi prave toto !!!

Jenze milej zlatej chlapecek - holcicka se pusti do "spravnych" stravovacich navyku podle toho nejucenejsiho cloveka co sezene a ono to na prvni pohled vypada ze to to funguje, jenze za tyden, 2 tydny nebo mesic najednou zjisti ze ma "KURVA HLAD" tak si rekne co delam vlastne spatne !!!! no a dostane se do psychycke nerovnovahy protoze to vlastne nefunguje, zacne pribirat, presto ze to vsechno dodrzuje!!!

No a to je konec a nastupuje Jo-Jo.

Muj nazor je takovy, ze pokud mas zravou nemoc jako Ja tak se priprav na HLAD a tim nemyslim jen tak nejakej hladecek, ale na KUREVSKEJ HLAD !!!

A pokud to vydrzis tak ti bude odmenou to ze zhubnes a navic jako bonus si zvyknes jist mene a opravdu ten Kurevskej HLAD se zmeni jen na trvalej hlad.

A pro ty co by zase chteli prekrucovat co jsem napsal tak tim nechci napsat ze nezrat je postup, ja naopak kazdy den po dobu celeho roku si zapisoval vse co jsem snedl a vipil a porovnaval to se spravnou zivotospravou kdy se prubezne nastavovaly vyzivove parametry kolik ceho kazdy den a jak to rozlozit v case, takze jsem zjistil ze neceho musim snist daleko vice nez jsem byl zvykly a naopak jine potraviny omezit nebo uplne vynechat.

Zhubl jsem prave kuli tomuto vlaknu zacal jsem v roce 2011 tedy pokud jsou videt prvni prispevky tak si me tam klidne muzete najit. Start byl 125 -128kg a skoncil jsem na 86kg pak pri nabirani svalove hmoty jsem zase pribral na cca 95kg (treba za 2 roky uz nevim) no a po par letech precpavani jsem zase prelezl prez 100kg ted zase hubnu, uz ne tak peclive mam v poslednich tydnech 102 -104kg a doufam ze do konce prazdnin to dam pod 100kg.

Pro Kat251, neboj se hladu, je to o pevne vuli, nesmis vymeknout, kdyz se ti to podari alespon 6 dni v tydnu dodrzovat a ten jeden den to neprehnat, tak se za cas vysledek dostavi, ale nemysli si ze staci zhubnout jen par, nebo i hodne kilo dulezitejsi nez hodnota na vaze je datum v kalendari protoze pokud to vydrzis rok tak se naucis jak si vahu udrzet protoze ti to zmeni cely zivot budes se zkratka chovat jinac a to je na tom to ne jdulezitejsi.

 

PS. Rodinu priprav na to ze budes nevrly, podrazdeny a ze s tebou nebude par mesicu k vydrzeni.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, tyfo napsal:

Podle mne takovy kecy jako "....aniž by musel trpět hlad....." je prave to co zpusobuje to ze to lide nevydrzi, kazdej "debil" ktery sezral salamounovo hovno vi jak na to a tvrdi prave toto !!!

.....

 

Já mám zkušenost jinou, zhubl jsem během roku o cca 22 kilo a váhu se nyní držím kolem 77 kg v režimu 18:6, a to bez žádného hladu, natož tvýho kurevského a bez nervů v kýblu a podrážděnosti. A to k plné spokojenosti rodiny, protože zatímco mne dříve museli na túry přemlouvat, teď přemlouvám já je. Podle mne naopak kecy jsou ty o správné životosprávě. Je to nicneříkající fráze, protože každý máme metabolismus jiný, a proto někomu vyhovuje něco co jinému ne. Je to  primárně o hlavě a o změně stravovacích návyků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, lucid napsal:

Já mám zkušenost jinou, zhubl jsem během roku o cca 22 kilo a váhu se nyní držím kolem 77 kg v režimu 18:6, a to bez žádného hladu, natož tvýho kurevského a bez nervů v kýblu a podrážděnosti. A to k plné spokojenosti rodiny, protože zatímco mne dříve museli na túry přemlouvat, teď přemlouvám já je. Podle mne naopak kecy jsou ty o správné životosprávě. Je to nicneříkající fráze, protože každý máme metabolismus jiný, a proto někomu vyhovuje něco co jinému ne. Je to  primárně o hlavě a o změně stravovacích návyků.

Kluci taky jedou 18:6 (18h žerou a 6 hodin spánek) 🙂 

Já si neumím představit 18h nejíst, respektive se najíst během 6h na fungování po celý den, je to asi pro lidi, co mají jiný režim dne, já vstávám 4:30 (musím snídat, takže mi započne 6h na jídlo) a do postele jdu v 21:00, většinou mám dvě sportovní aktivity, jednu dopoledne a druhou odpoledne. 

Pro ty, co drží ty diety, co nejdou vydržet celý život, tak alespoň malá věc, co mi psychicky (a i fyzicky) pomáhala, byl "cheat day", dával jsem si ho jednou týdně a bylo to super, pomáhalo to překonávat ty týdny "hladu".  

Jedinou knihu co vám můžu doporučit je Škorpilova kniha běhu, naučte se běhat a "milovat" běh, ze kterého se stane celoživotní koníček a nemusíte řešit stravu. 

Teď zkouším delší pomalé běhy, kdy tělo přepne ze spalování cukrů na spalování tuků a těmito pravidelnými dlouhými běhy by se mělo tělo naučit pálit tuk při fyzické aktivitě. V mezičase to prokládám intervalovým během nebo hokej/fitness.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...