Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za sebe radši cvičení, nebo pohyb, když to jde, tak ráno. Zlepší to den, večer už někdy není chuť. a svěkem ani vůle 😞  Kdysi jsme jezdili na trénink kolem půl devátý večer, do jedný byl člověk rozhicovanej....teď bych se ani nezvedl z gauče 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, moco napsal:

Co lze pít při přerušovaném půstu 18/6 nebo 16/8? Jen voda a neslazené kafe?

Laicky bych rekl, ze cokoliv, co nema kalorie, ne?

Voda, mineralky, caje a odvary, ruzny vyluhy (mate, mate...),  voda s citronem, šumák, iontak, aspartamovy limonady, frape (bez mlika a cukru)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Pepino777 napsal:

Ahoj,

mam spise technicky dotaz, pouziva tu nekdo na iphonu aplikaci kaloricke tabulky? Da se tam nastavit, aby si aplikace vytahla z apple health pocet uslych kroku? Na androidu se mi automaticky nacetly kroky, jizda na kole i cviceni ve fitku, ale na iphonu se kroky nenacitaji.....

Da, v nastavení. Více>Profil>Connected Apps. 

Jinak pozor, ty aktivity, co nabízí KT, jsou celkem nadhodnocené a když je tam zadáš, tak je snad nemožné toho sníst tolik, aby ses dostal na target. To nedoporučuju, pokud chceš deficit. Na běh je super aplikace Nike run a na kolečkové brusle a spol. Addidas running (bývalý Runtastic), nabízí hodně aktivit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 8. 2020 v 22:21, sancerre napsal:

Da, v nastavení. Více>Profil>Connected Apps. 

Jinak pozor, ty aktivity, co nabízí KT, jsou celkem nadhodnocené a když je tam zadáš, tak je snad nemožné toho sníst tolik, aby ses dostal na target. To nedoporučuju, pokud chceš deficit. Na běh je super aplikace Nike run a na kolečkové brusle a spol. Addidas running (bývalý Runtastic), nabízí hodně aktivit. 

Tam mam vse zaple a sparovane, ale kroky se nenacitaji, vlastne se z aplikace zdravi do KT nenacita snad vubec nic, jen se nacita z KT do aplikace zdravi vsechno co jsem sezral. Ze jsou nadhodnocene vim. Chtel jsem mit vse v co nejmensim poctu aplikaci, ale koukam ze to asi jen tak nepujde.

 

odjinud: Klid, ten chlast ti dal energii tak za 3-4 vecere :D tudy cesta nevede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Pepino777 napsal:

Tam mam vse zaple a sparovane, ale kroky se nenacitaji, vlastne se z aplikace zdravi do KT nenacita snad vubec nic, jen se nacita z KT do aplikace zdravi vsechno co jsem sezral. Ze jsou nadhodnocene vim. Chtel jsem mit vse v co nejmensim poctu aplikaci, ale koukam ze to asi jen tak nepujde.

 

odjinud: Klid, ten chlast ti dal energii tak za 3-4 vecere :D tudy cesta nevede

Hm, tak to je zvláštní, teď jsem to zkusila, ze včera mám 30km na bruslích v Adidas runtastic a mám to v KT. A do Zdraví se ti to propisuje správně? Ty máš problém čistě s kroky z chůze? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně rok co jsem zkusil přerušovaný půst (a zůstal u něj celou tu dobu). Kvůli neuspokojivé kompenzaci diabetu mi hrozilo, že si budu muset píchat inzulín, což se mi vůbec nelíbilo. Diabetes se standardně považuje za nevyléčitelné onemocnění (mám ho zjištěný cca 17 let). Tento týden jsem byl u lékaře a glykovaný hemoglobin, tzn. tzv. dlouhodobý cukr, který je ukazatelem diabetu, jsem měl 38,40 mmol/mol. Zdravý dospělý člověk má hodnotu pod 39 mmol/mol. Podle lékařských záznamů jsem před rokem vážil 99 kg, nyní je to 77 kg, takže radost. 😀

GH.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá práce!

Já to teď zkouším týden a zvykám si no 🙂 Přiznám se i k podvádění, že večer si sklenku (čti dvě sklenky) vína neodpustím, nebo když je nějaká významná příležitost, tak do sebe natroubím láhev nebo několik piv, ale na jídlo nesahám 🙂 Držím 16/8, když jsem měl volno, tak jsem v pohodě v 18h přestal jíst a do 10h druhého dne jsem vydržel.

Teď od pondělka jsem začal chodit do práce a je to teda o dost těžší, když člověk od 4:30 musí vydržet do 10h na snídani, už jsem to sem tam o pul hodiny nevydržel. Zkusím od příštího týdne to o hodinu posunout a nežrat od 17-9h 🙂

A po skoro týdnu kilo dole, ale byla v tom jedna oslava. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem zkusil 16/8 a taky s tím začal o víkendu. Já tedy držím striktně. Poslední jídlo ve 20:00 a další ve 12:00. Jinak voda a dopoledne kafe.

Cvičím (na má měřítka) poměrně náročné silové tréníngy 3x týdně a mám za ten necelý týden dole 1,1kg.

Protože jsem po tréningu dával dvě večeře (ta druhá spíš jen tvaroh, nebo protein) tak jsem myslel, že bude peklo hlavně po té osmé hodině, než půjdu spát,

ale dalško horší jsou dopoledne. To mám fakt krize. Do práce přijdu něco po osmé a do poledne je to dlouhý jako tejden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, ahoj, to nepobírám 🙂

16/8 jedeš abys zhubnul? Proč potom ten 3x silový trenink? Proč ne 6x aerobka? Nebo jsem to blbě pochopil?

Mimochodem: 1,1 kg je v tukové vazbě cca 8200 Kcal .... tak si spočítej, kolik z toho je za týden opravdu reálné, a kolik je disbalance vody v těle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem to nepsal, ale já to jen tak zkouším když se o tom všude píše a nechci půst držet dlouho.

Pro mě to vlastně znamená jen vynechat snidani a nedávat tu druhou véču.

Silový tréning jedu spíš na sílu, než objem.

Vážím se každý pátek ráno jen v trenkách, vyprázedněný a nenajedený. Podmínky jsou naprosto stejné, pominu li lehce rozdílná jídla k večeri.

Od nového roku jsem byl i bez 16/8 týdně tak o 250g lehčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...