Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi zacnu pit pivo Branik. Podle me se vic jak jedno nezvladne....:-)
A nebo cistej lih (96%), samozrejme redenej vodou na pitelnou miru. Asi to bude hnusny a moc se toho nevypije a hlavne kalorie v tom budou prakticky jen pro telo nevyuzitelny, zadny zbytkovy cukr.

Som sa normálne zasmial...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak od ledna ze 105 kg na soucasnych 97,5 kg. Chtel bych 95 kg do konce roku.

Problem, ze skoncilo takrka denni ranni dojizdeni do prace na kole, coz byla slusna hodka aerobni cinnosti na lacno, kdy za leto davam tam 3-4 kila dolu a to zeru jak prase a chlastam jako ruska volha. No ale aspon mam ted homeoffice, takze den obcas zacinam na rotopedu. Nicmene si budu muset v hlave rychle rovnat to jidlo a chlast, jinak zase v lednu budu po svatcich na tech 105 kg zpet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam zavrenej bazen, tak rychle chodim, behat a  jako kompenzaci si pridavam kolo. Hlidam si  tepovku, dneska jsem poprve v zivote ubehnul 9km a jsem schopny normalne fungovat. Nekolik veci mne depta-nemam hadry ani boty na behani v desti, na kole nemam blatniky a kdyz prsi, prijedu mokrej, studenej a spinavej. Jak jsem byl zvyklej chodit plavat kazdej den, dela mi problem odpocivat, abych se neoddelal. Vaha se mi stale drzi na 95.
Zkusim makat a jeste neco sundat.   

Screenshot_20201027-130430_Connect_copy_1120x701.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukazuje se, že za tloušťku (hubenost) může skladba střevního mikrobiomu (jako za spoustu jinejch věcí). Tlustýmu dali sežrat hovno od hubenýho a zhubnul. Hubenýmu dali sežrat hovno od tlustýho a ztloustnul. Jen to asi není moc "vědecký" usušit hovno a šoupnout ho do tobolky... 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...