Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Berte, uz do zacatku ledna;) telo si uz zvyklo, takze nemam ty sacharidovy zachvaty na sladky po obede a tak:-) minimalne tohle stoji za to jako kazdorocni lednovy detox, pochopeni stravovani, ze to jde i jinak a hlavne shozeni par kilo pred plavkovou sezonou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nechci být skeptik, ale na základě osobní zkušenosti si myslím, že všechny ty osobní váhy s elektrodami jsou na tom + - stejně, tzn. na draka. Co jakž takž dokáží, tak zvážit tu hmotnost a spočítat podle algoritmu pár základních hodnot, jinak je to takový generátor náhodných čísel.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Moty napsal:

ok, taky odpověď, každopádně díky, zřejmě to tak bude a desítky tisíc za to dávat nehodlám

Jak píšu, já osobně příliš velký optimista nejsem. Stačilo, když se mi aktualizovala apka a večer byla čísla úplně jiná, podle kterých bych měl být nabušený atlet, což mne dost znervóznilo. Po další aktualizaci jsem ale už zase byl v klidu. Nicméně hodně chvály jsem slyšel na váhy Tanita, primárně ty s madly, ale u nich mne odradilo to, že ty základní verze nemají žádný smart funkce, tzn. žádná synchronizace s mobilem či PC, pouze spolu s váhou dostaneš několik archů papírů, do kterých si pak můžeš zapisovat výsledky :angry:. A víc než 5t se mi do toho investovat nechtělo. 

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 3. 2021 v 13:34, Moty napsal:

Už mi sere váha co máme, ukazuje blbě tuky a vodu a všechno, jakou doporučíte? +/- 2k?

díky

vřele doporučuju krejčovský metr a měřit si pas. Je to levný, jednoduchý a hlavně to má vypovídající hodnotu mnohem vyšší než váha...

U chlapů totiž, když klesá obvod pasu, klesá i tuk. Nezávisle na váze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, morepower napsal:

vřele doporučuju krejčovský metr a měřit si pas. Je to levný, jednoduchý a hlavně to má vypovídající hodnotu mnohem vyšší než váha...

U chlapů totiž, když klesá obvod pasu, klesá i tuk. Nezávisle na váze.

Tak tak :) 

Já k tomu ještě pořídil kaliperační kleště, doslova za pár korun..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Semi, a s těma kaliperama umíš měřit? Nabrání tukové řasy, atd ... 

To netuším, není to pro mě důležité, upravuji kalorický deficit na základě těchto dvou jednoduchých měření.. 

Žádná věda :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jste ve vláknu pro tlustý co chtějí zhubnout, né pro huběňoury kterým stačí krejčovský metr okolo pasu.
Každej snad máte hodinky, ne-li rovnou stopky ;) aby jste mohli používat normální metody, ne?
Takhle se to dělá:
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj pokus o přerušovaný půst se chýlí ke konci. Abych to shrnul pro ostatní zájemce, tak jsem začal v září 18:6 na 95 kg, na začátku října jsem se dostal na 91 kg, pak jsem celý říjen přerušil a začal zase v polovině listopadu na 93 kg, ale už jsem to vzal za jiný konec a vynechával jsem snídani, Vánoce jsem tímto způsobem prožral bez ostudy a váhu jsem držel furt stejnou cca 92-93 kg, po Vánocích jsem pokračoval ve vynechávání snídaně až do dnes, kdy jsem navážil 89 kg, což byl cíl mého projektu. 

Nutno podotknout, že po celou dobu jsem nedodržoval striktní režim, ráno kafe s cukrem, čaj s medem, večer 4dcl suchého vína. Někdy proběhla víkendová snídaně. Jídelníček jsem nijak jinak neměnil, sladkosti byly 🙂

Ještě zmíním, že jsem aktivní člověk a skoro každý den sportuji. 

Byla to taková volná metoda na delší dobu se ztrátou pár kil, pro mě důležité, že jsem se nijak netrápil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace, aspoň vidíš, že něco zabírá bez nutnosti mít po ruce nebo v hlavě kalkulačku pro výpočet kalorií a stresovat se co a kdy si můžu dát. Já na tom byl před časem podobně, akorát s tím rozdílem, že já tedy aktivní nebyl vůbec. Do půl roku jsem šel z 99 kg dolů o dvanáct kilo, pak jsem do toho zapojil nějakou aktivitu s trochou posilování a do dalšího půl roku jsem šel dolů ještě o 10 kg, což si stále držím. To, že v pase mám o 18 cm méně, je již detail, samozřejmě příjemný, to zásadní pro mne ale je, že po dvaceti letech u mne došlo k remisi cukrovky: předtím mi hrozil inzulín, zatímco dnes, při poslední kontrole, jsem měl glykovaný hemoglobin 36 mmol, což je hodnota zdravého člověka. Diabetoložka říkala, že kdybych nebyl její pacient, tak by nevěřila :default_biggrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...