Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Už nehubnu a vlastně asi ani nechci. Jestli někdo chce tip, jak sundat dětský sadlíčko během týhle zamrdaný kovidový doby, doporučím trenažer na veslování.

Nevybírejte a neuvažujte i ničem jiném, než o Concept2 a zaručuji Vám, že se Vám to bude líbit. Pro mne bylo nejkrásnější veslování včera. Nedělní ráno jsem byl na kole, vrátil se a pred obědem odvesloval nějaký kilometry.

Den předtím mne z běhu ukrutně bolely nohy, zjištovala se toiž moje maximální tepovka, takže plán byl zcela odpočívat.

Manželka, i když ji zbožnuji včera neměla diplomaticky řečeno svůj den a protože jsem se s ní nechtěl vadit, zmizel jsem jí večer raději z očí. V garáži jsem si uvědomil, že jsem na ni strašně rozlobenej a ten vztek vetknul do opětovného tahání pačiny.

Pot mi tekl do očí a štípal, ale já po zhruba hodině slejzal podivně spokojený a plný smířlivosti k manželčiným chybám-stav, který znám z bazénu.   :D

Po měsíci veslování musím  říct, že mi docela znatelně zmizel pupek. Váha zůstává stejná.  

Jsem zvědav, co se bude dít dál, rozhodně nekončíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Bertzkus ten přerušovanej pust, já no to naběhnul loni v květnu a zabralo mi to tak 5 dní si na to zvyknout, držím 7/17 a jde to v pohodě a váhu držím taky v klidu a to už sedím od 20.10. a sem furt na stejný váze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Moty napsal:

@Bertzkus ten přerušovanej pust, já no to naběhnul loni v květnu a zabralo mi to tak 5 dní si na to zvyknout, držím 7/17 a jde to v pohodě a váhu držím taky v klidu a to už sedím od 20.10. a sem furt na stejný váze

Moťáku, zamyslím se. Přiznávám, že jsem na slovo půst alergický. Zkrátka jsem byl vždy zastáncem stravy spíše pravidelné. Teď ale jsem zkrátka ve stavu, kdy nemohu odpalovat, takže jdu přemýšlet. Tobě taky držím palce, kolego kriple 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Bert napsal:

Moťáku, zamyslím se. Přiznávám, že jsem na slovo půst alergický. Zkrátka jsem byl vždy zastáncem stravy spíše pravidelné. Teď ale jsem zkrátka ve stavu, kdy nemohu odpalovat, takže jdu přemýšlet. Tobě taky držím palce, kolego kriple 🙂

Půst je zavádějící, já mám raději označení "časově omezené stravování" 🙂. Přes dva roky prakticky funguji v režimu 6/18, kdy od 11 do 17 hodin pravidelně jím. Po svátcích mám aktuálně 79 kg  (187 cm), před pár lety jsem měl jeden čas i těch 105 kg. Co ale hlavně: přes dvacet let jsem se marně léčil s diabetem 2. typu a vysokým tlakem. Po úpravě váhy mám tlak a glykémii jako normální člověk.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, hopa26 napsal:

Včera mi vyšel článek, ale je to málo o vlakách a tudíš je to každýmu u prdele, jak ostatně KFL vizionářsky předpovídal. 

Mám z toho kurva radost, páč už nejsem tlustoprd.  :D  https://www.strojvedouci.com/2022/svatky-a-sport-v-roce-2021/

U Nás by si dostal titul ,,Makač,,👍 roka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2022 v 19:48, odjinud napsal:

Jj, nemoc nebo úraz, to je zabiják váhy... snad leda tak salmonea v hubnutí pomůže 🙂

Jak sem Ti psal už mockrát, dokud se nerozhodneš ty, tak čekat na pomoc salmonely nebo nemoci je nesmysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak shazování kil je jenom o jídle, to je třeba si říct. Především teda o kalorickým deficitu.

Shazování kil a zároveň zlepšení fyzičky a zdraví je pak i o cvičení, spánku a celkově životním stylu.

Jak se ptal @Bert na to, jak do sebe narve bílkoviny, když pojede podle nějakýho schématu oken (IF), tak hodně záleží na pořadí, v jakém se jídla jedí. Mě třeba vyhovuje následnost: zelenina→bílkoviny→bílkoviny s tukem→ sacharidy (tedy zelenina→libové maso→nelibové maso, sýry, vejce, apod→brambory nebo třeba pečico)... Pak se mi klapka zavřela. Preferoval jsem 20/4, ale mimosézonně, v období zápasů to nejde užrat.

 

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...