Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

před 24 minutami, marosh napsal:

Tohle všechno číst...:)

Zkoušeli jste někdo "konkurenční" uherák Herz?

Je dobry, ale neni to PICK. To uz je lepsi UNGAR. Ten js teda po PICKu top. 

IMG_20201010_091351.png

Upraveno uživatelem prizak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ungar jsem nedávno měl a potvrzuji. Jako laik jsem rozdíl mezi ním Pickem nepoznal. Ale já se v tom nevyznám. Jak se liší třeba Zimní salám a Rákoci? Nikdy jsem je neměl pohromadě a s časovým rozestupem mi to připadá stejný.
Rakoczi je chuťově podobný Picku, je to klasický Téliszalámi, ale malinko mu k Picku schází. Ale v nouzi jako náhražka dobrý, stále přesahující veškerou tuzemskou produkci podobné kategorie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom nechápu porovnání PICK Rákóczi vs. PICK. Který Pick? Zimní? Nešťourám, jen se ptám, protože mě to zajímá. Díky
Porovnání bylo Rakoczi kontra standardní uherak Pick, ačkoli oba od stejně firmy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, krutor napsal:

Herz jsem mel loni a byl taky super. 🙂

Herz Classic téliszalámi byl s Pick téliszalámi vždy téměř shodný, v Maďarsku často i nepatrně dražší, degustace na slepo byla naší dětskou radostí za socíku u Balatonu. Herz se vyráběl v Budapešti, nicméně od roku 2012 po krachu majitele patří značka Herz Picku a vyrábí se zřejmě také v Szegedu.

főkép hercz.jpg

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, marosh napsal:

Jo, jo.

To jsem si všimnul, že to už patří Picku.
Chuť nebude moc rozdílná, stejně bych rád zkusil, ale nikde jsem to u nás v běžném prodeji neviděl.

Bohužel osekali sortiment, asi aby si nekanibalizovali Pick, mají jenom ten malý 400g a krájený.

http://herz.hu/hu/termekek/teliszalami/herz-classic-teliszalami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2020 v 19:48, milomac napsal:

Pánové (Frostie, Prizak) díky za info, počtení pro radost a tak nepolevím, dík (bandicoot) - taky jdu dát pár koleček :)

jovani - je to 250g balení - dneska pro výrobce není problém bochník sýra naporcovat na výseče, porce různé gramáže nebo kostičky 

616716851_diugasporce.jpg.387889a270f7dc01017beee3e908582b.jpg

12 bude teď v Lidlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Gustaf napsal:

12 bude teď v Lidlu

Díky, zítra se tam zastavím.

před 23 hodinami, marosh napsal:

V pátek jsem testovali Džuigas a propadl...Měli jsme kromě něj i středně zralý čedar a rakouský sýr z Alp(název už nevím) a ten vyhrál.

Je fakt, že jako uherák se tenhle sýr jíst nedá :), mám tyhle tvrdé hodně prozrálé sýr rád, ale jsou jen jako občasný doplněk k sortimentu těch běžných - eidam, tylžský, blaťácké zlato, leerdammer atd. Takže já je moc nehodnotím - na některém si vyloženě pochutnám a jiné prostě jen "sežeru".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...