Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Tom4 napsal:

V tom případě jsi @prizak nejchytřejším sklerotikem vlákna :D

 

před 8 hodinami, Frostie napsal:

Já bych to nehrotil, každý chvilku tahá pilku. Důležité je, že Pick je čistě přírodní probiotikum a vitaminum, navíc spojené s příjemným zážitkem emoji4.png

Pánové, jistě že, jak jinak, kdo miluje hodinky, zbraně, nože a PICÍČEK, ten nemůže být špatný človíček.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, prizak napsal:

 

Pánové, jistě že, jak jinak, kdo miluje hodinky, zbraně, nože a PICÍČEK, ten nemůže být špatný človíček.:-)

O tom ani po tom, kolego! Szeged a Tokaj, místa naše nejmilejší!😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, bandicoot napsal:

Vy jste mě tak zblbli, že jsem z mrazáku vyndal kejtičku z domácího pašíka na segedín. 

ale tak to se sem do skupiny celkem hodí, stejně jako bográcsgulyás nebo pörkölt 😃

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to jebu. S mým doktorem jsem jeden uherák prohrál, bo jsem se vsadil, že za půl roku shodím 10 kilo a ani hovno. Asi jsem se málo snažil. Asi budu pít jen vodu a papat uherák bez chleba - dietně 😞. Ještě, že mám hodně vysokou chladničku a malinkou manželku, klobásy si schovávám  až nahoru a ona tam nedosáhne, to jsem ale filuta jeden. Ale už je to v háji, po dlouhých letech si koupila stoličku a už dosáhne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Frostie napsal:
před 13 hodinami, Sphinxx napsal:
Já už taky složil šišku emoji3.png ... tvl mě bude blbě. Byl super!

Nebude. Ja dal dnes půl šišky k svačině, vše ok

 

před 10 hodinami, prizak napsal:

Ale krásně blbě ti bude, nezapomeň.

Hoši všechno v cajku, ale já to sežral bez chleba, takže jak píše Přízrak bylo to de facto dietně :D ... s 47g tuku na 100g výrobku :D 

Zatím to vypadá, že skupina Rewe z nás bude mít tenhle tejden radost :D ... kolik tam je sleva? 110, 120,-Kč na malý štangli? To je šlušné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 10. 2020 v 16:33, filo-boxer napsal:

Bohužel na ty štangle jenom smutně koukám a občas si přičichnu. Jsou to dárky. 😬

Protože není jisté, jestli se na Vánoce vůbec dostanu do ČR a tedy jestli budu moct dárky předat, rozhodl jsem se je sežrat. Až podle aktuální situace v prosinci objednám nové. To dává smysl, nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...