Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, shaggy napsal:

Mam ocakavat sklamanie s tym Rakoczim? 380g za 4.8€ v metre -> https://sortiment.metro.sk/cs/pick-rakoczi-salama-turista-380g/143467p/?view_price=s

Zimnej sme 3 stanglicky zhltli ako nic...

není to přímo Pick zimní, ale zklamání to určitě není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už je to tady zvykem zavládlo i u mne nadšení a hned jsem letěl do OBI pro startovací sadu . K tomu ještě pohybové čidlo a světelná show může začít . Přemluvit manželku , aby nepoužívala klasický vypínač na zdi rovná se nemožné , tak jsem ho zaslepil tím přiloženým bezdrátovým .Dnes ve tři ráno výpadek elektřiny a samozřejmě budíček se světlem ...

Jde nastavit , že v podobném případě zustanou žárovky vypnuté ?

V "Chování při zapnutí" u jednotlivých žárovek vidím tři možnosti :

1.PH-výchozí(teplá bílá,plný jas)

2.Obnovení po výpadku elektřiny(Poslední použitá barva a jas) 

3.Vlastní (Vybrat barvu a jas) 

Upraveno uživatelem Effe
ten noční budíček mě fakt rozhodil....příspěvek patří jinam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 minutes ago, Effe said:

Jak už je to tady zvykem zavládlo i u mne nadšení a hned jsem letěl do OBI pro startovací sadu . K tomu ještě pohybové čidlo a světelná show může začít . Přemluvit manželku , aby nepoužívala klasický vypínač na zdi rovná se nemožné , tak jsem ho zaslepil tím přiloženým bezdrátovým .Dnes ve tři ráno výpadek elektřiny a samozřejmě budíček se světlem ...

Jde nastavit , že v podobném případě zustanou žárovky vypnuté ?

V "Chování při zapnutí" u jednotlivých žárovek vidím tři možnosti :

1.PH-výchozí(teplá bílá,plný jas)

2.Obnovení po výpadku elektřiny(Poslední použitá barva a jas) 

3.Vlastní (Vybrat barvu a jas) 

Na to je najlepsi kus salamika samozrejme. Tu asi inu odpoved nedostanes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Effe napsal:

Jak už je to tady zvykem zavládlo i u mne nadšení a hned jsem letěl do OBI pro startovací sadu . K tomu ještě pohybové čidlo a světelná show může začít . Přemluvit manželku , aby nepoužívala klasický vypínač na zdi rovná se nemožné , tak jsem ho zaslepil tím přiloženým bezdrátovým .Dnes ve tři ráno výpadek elektřiny a samozřejmě budíček se světlem ...

Jde nastavit , že v podobném případě zustanou žárovky vypnuté ?

V "Chování při zapnutí" u jednotlivých žárovek vidím tři možnosti :

1.PH-výchozí(teplá bílá,plný jas)

2.Obnovení po výpadku elektřiny(Poslední použitá barva a jas) 

3.Vlastní (Vybrat barvu a jas) 

Těsně vedle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, Frostie said:

není to přímo Pick zimní, ale zklamání to určitě není

 

1 hour ago, 5etter said:

Jak jsem nedávno psal - jako laik a uherský začátečník rozdíl nepoznám. Je výbornej.

Tak dnes prubnem 1 by 1, este mam nejaky zbytok aj zimneho.

 

Inac, minule som jedol salam (vyrobeny asi u nas), ktory sa velmi podobal na zimny pick. Ocividne je tam snaha skopirovat recepturu a docela sa to dari.

No kedze to bola nejaka nepredajna vzorka bez etikety, akm nepoznam ani len vyrobcu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes prubnem 1 by 1, este mam nejaky zbytok aj zimneho.
 
Inac, minule som jedol salam (vyrobeny asi u nas), ktory sa velmi podobal na zimny pick. Ocividne je tam snaha skopirovat recepturu a docela sa to dari.
No kedze to bola nejaka nepredajna vzorka bez etikety, akm nepoznam ani len vyrobcu...
No, u nás se o to snaží různí výrobci (Pejskar, Agrofert, Příbram a další), ale vždy se stejným výsledkem: produkt je téměř nepozivatelny, na hony vzdálený i tomu nejhoršímu maďarskému salámu do leča a tudíž zcela na hovno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, dawe009 napsal:

Já si vždycky v tom obchodě říkám..přece nedám zase 270 za malou štangli Pick.. Obejdu všechny vostatni salámy a na vsech vobrazek kostelecke uzeniny..tak se zase vrátím, vezmu Pick a du platit :)

To znám velmi dobře 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...