Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Dopadl jsem v pátek u nás v Bille stejně, nebyla tam ani skura Ovšem já jsem to nevzdal, řekl jsem si že to skusím v sobotu ráno a snad něco na hák pověsíManželka se mi ráno smála že jsem blázen, že tam stejně nic nebude.Nenechal jsem se ale odradit a vyrazil do Billy.Letěl jsem hned k místu kde včera nebylo nic, a světě div se byla tam jedna štangličkaŘíkám si, co se dá dělat aspoň jeden kousekU pokladny, aby řeč nestála, jsem si jen tak pro sebe nahlas postěžoval, že je to fakt škoda že nemají více kousku....prodavačka na mně koukla a pokročilá rameny.Zaplatil jsem a s pocitem že nebudu doma za úplného blázna, jsem se pomalu šoural k autu.Když jsem nastartoval a chtěl odjet, najednou mi někdo ťuká na okno.Stáhnu okýnko a chlápek z ochranky z Billy mi řiká:Pane, kolik chcete těch salámu?Koukám na něho a říkám: Tak vzal bych i šest kousku...na to pán z ochranky povidá: Tak pojďte, a cestou říká: víte mi to schovávame protože se to kradeZa chvíli se objevil a v náručí krasných šest kousku PickuTakže mně se ta raní výprava do Billy opravdu vyplatila a doma je sedm štangličekNěkdo mě má nahoře ráda1d960b305baa44bda300eb07cb1b0a6.jpg

Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadl jsem v pátek u nás v Bille stejně, nebyla tam ani skura Ovšem já jsem to nevzdal, řekl jsem si že to skusím v sobotu ráno a snad něco na hák pověsíManželka se mi ráno smála že jsem blázen, že tam stejně nic nebude.Nenechal jsem se ale odradit a vyrazil do Billy.Letěl jsem hned k místu kde včera nebylo nic, a světě div se byla tam jedna štangličkaŘíkám si, co se dá dělat aspoň jeden kousekU pokladny, aby řeč nestála, jsem si jen tak pro sebe nahlas postěžoval, že je to fakt škoda že nemají více kousku....prodavačka na mně koukla a pokročilá rameny.Zaplatil jsem a s pocitem že nebudu doma za úplného blázna, jsem se pomalu šoural k autu.Když jsem nastartoval a chtěl odjet, najednou mi někdo ťuká na okno.Stáhnu okýnko a chlápek z ochranky z Billy mi řiká:Pane, kolik chcete těch salámu?Koukám na něho a říkám: Tak vzal bych i šest kousku...na to pán z ochranky povidá: Tak pojďte, a cestou říká: víte mi to schovávame protože se to kradeZa chvíli se objevil a v náručí krasných šest kousku PickuTakže mně se ta raní výprava do Billy opravdu vyplatila a doma je sedm štangličekNěkdo mě má nahoře ráda1d960b305baa44bda300eb07cb1b0a6.jpg

Odesláno z mého SM-M215F pomocí Tapatalk


Tak to je za a hezký příběh s příjemným koncem a za b poučení i pro nás ostatní. Dikes za tip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, M3maniac napsal:

Dobre ráno všem, chystám svačinku a snídám😀

A7D1BB8D-A26B-4CA4-B1BA-CCAFE7C5DDCC.jpeg

 

Ach jo, já jsem vovce až je mi ze mne smutno. Jak jsem viděl tuhle fotočku, tak se mi nějak odbrzdily slinící systémy, nebo co. A zrovna jsem si přivezl, vytvořil a snědl úplně stejnou věc. Podotýkám, že bílý pečivo jsem nekoupil přes rok! Až doteď. Se nenávidim. Hm, mňam. Tohle na žitnej chleba prostě nedáš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, M3maniac napsal:

Dobre ráno všem, chystám svačinku a snídám😀

A7D1BB8D-A26B-4CA4-B1BA-CCAFE7C5DDCC.jpeg

FAF0ED0B-419A-4FE1-B892-B34F97299DA2.jpeg

To mě poser. Ty rohlíky jsou za posledni měsíc nej fotka, skoro jsem měl orgasmus 😄. Twl, ja bych si dal rohlík s máslem a PICÍČKEM. Nebo několik 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se z vás poseru, Billa opět hovno, už sem to nevydržel a koupil aspoň klibasky Pick
8cc6f347be5ef24d131c865d8ff4cd99.jpg
Jinak já pod uheracek miluju pomazankovy máslo, zapijel jsem to mlikem a prikusoval kyselý vokurky, lábuž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,tyhle klobásky tam taky včera u nás v Bille měli.Dokonce jsem měl už troje hozené v igelitce,ale ve finále šly nazpět do regálu.Řekl jsem si: woe máš doma ještě přes 7 štanglí salámu,tak na co nějaké klobásky.

Nic se nemá přehánět 😉

P.S. Zapíjet to mlíkem? to vidím taky na docela velký risk(bláto na hřišti nebo-li mokrouš obávaný):lol2:

před 24 minutami, Moty napsal:

Se z vás poseru, Billa opět hovno, už sem to nevydržel a koupil aspoň klibasky Pick

Jinak já pod uheracek miluju pomazankovy máslo, zapijel jsem to mlikem a prikusoval kyselý vokurky, lábuž

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...