Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Tohle je úžasný vlákno, zasmál jsem se včera až k slzám.

Salámisti jste všichni a rozhodili jste mi ranní rozvrh, neboť za minutu sedm jsem už parkoval před Billem a šel se podívat, zda tam visí to maďarské štěstí.

Výsledek jak ve škole - za tři.

IMG_20201027_074924.thumb.jpg.798a59d05206ec9c4e34cff69003a464.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Army11 napsal:

Tohle je úžasný vlákno, zasmál jsem se včera až k slzám.

Salámisti jste všichni a rozhodili jste mi ranní rozvrh, neboť za minutu sedm jsem už parkoval před Billem a šel se podívat, zda tam visí to maďarské štěstí.

 

 

Taky jsem se   :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S překvapením zjišťuji, že jsou zde tací, kteří ten nejlepší salám ochutnali až na základě tohoto vlákna. :)

U nás se objevil vždy na Silvestra, už za komančů. Tehdy to byl fakt luxus. Když ještě k tomu přidám originál čabajku, tak tu máme mou svatou dvojici uzenin. Teď už to takový luxus není, taky mám štangličku v lednici, ale nekupuji jich šest najednou, to by pro mě vyprchal ten pocit gurmetského zážitku. Nechci mít z uheráku gothaj...
Tohle vlákno mám rád, bavím se tu. Králem vlákna je samozřejmě @prizak, ale korunním princem je určitě @bandicoot. :)

P.S. Jediné, co mě štve, je připomínka zajebaného Opinelu. Taky jsem ním zakrajoval Pick, naposledy letos v létě v Chorvatsku. Asi jsem ho nechal někde v kuchyni v apartmánu na Hvaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, marosh napsal:

S překvapením zjišťuji, že jsou zde tací, kteří ten nejlepší salám ochutnali až na základě tohoto vlákna. :)

U nás se objevil vždy na Silvestra, už za komančů. Tehdy to byl fakt luxus. Když ještě k tomu přidám originál čabajku, tak tu máme mou svatou dvojici uzenin. Teď už to takový luxus není, taky mám štangličku v lednici, ale nekupuji jich šest najednou, to by pro mě vyprchal ten pocit gurmetského zážitku. Nechci mít z uheráku gothaj...
Tohle vlákno mám rád, bavím se tu. Králem vlákna je samozřejmě @prizak, ale korunním princem je určitě @bandicoot. :)

P.S. Jediné, co mě štve, je připomínka zajebaného Opinelu. Taky jsem ním zakrajoval Pick, naposledy letos v létě v Chorvatsku. Asi jsem ho nechal někde v kuchyni v apartmánu na Hvaru.

Tak s tím Silvestrem jsme to měli stejné za komančů, ale i tak to nebylo pravidlo. Bohužel z pravé čabajky jsem zklamaný, koupil jsem si ji 2x za sebou předloni a vymlátil jsem si tuby o jakési křupky, od té doby je seru. Jinak dnes jsem Pick zradil šunkou 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...