Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

OK, to máme stejně, že vyrábí Křemešník Babiš jsem nevěděl třeba, ale to přece neznamená, že tady na Gentlemanském foru bude někdo kůli tomu sprostý, co myslíš?
Ok, jen nevím, kde jsem na tebe byl sprostý.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Lídl mi nešahej 😉 dobrá šunka i párky pikok a hlavně miluji jejich vepřové s 98% masa. Co se týče těch pseudo uheráků a herkulesú včetně toho cos tu jmenoval tak se to nedá jíst, nedávno koupila moje drahá nějaký balíčkovanej herkules, to byl hnus co se nedal jíst. A to sním i 5 dní starej chleba se sádlem na pohodu 😉 tudle konzervičku vřele doporučuji. Uheráček dnes šetřím😀

5D5121AA-5DB5-4137-97C6-5DBE127086A8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Frostie napsal:
před 55 minutami, tominius napsal:
OK, to máme stejně, že vyrábí Křemešník Babiš jsem nevěděl třeba, ale to přece neznamená, že tady na Gentlemanském foru bude někdo kůli tomu sprostý, co myslíš?

Ok, jen nevím, kde jsem na tebe byl sprostý.

Nene to nebylo tebe, určitě ne... někdo jiný se tady choval sprostě, ať si dotyčný šáhne do svědomí sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, M3maniac napsal:

Na Lídl mi nešahej 😉 dobrá šunka i párky pikok a hlavně miluji jejich vepřové s 98% masa. Co se týče těch pseudo uheráků a herkulesú včetně toho cos tu jmenoval tak se to nedá jíst, nedávno koupila moje drahá nějaký balíčkovanej herkules, to byl hnus co se nedal jíst. A to sním i 5 dní starej chleba se sádlem na pohodu 😉 tudle konzervičku vřele doporučuji. Uheráček dnes šetřím😀

5D5121AA-5DB5-4137-97C6-5DBE127086A8.jpeg

Jj, tyhle jsou fajn....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie klid, to bylo na mne. Přesto je mé svědomí čisté jak padlý sníh, pečlivě jsem si svou reakci překontroloval. Že jsem Bábovy lahůdky nazval sra.kami a v obecné rovině prohlásil, že kdo se chlubí vlastní hloupostí je deb.l, to přeci souhlasí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie klid, to bylo na mne. Přesto je mé svědomí čisté jak padlý sníh, pečlivě jsem si svou reakci překontroloval. Že jsem Bábovy lahůdky nazval sra.kami a v obecné rovině prohlásil, že kdo se chlubí vlastní hloupostí je deb.l, to přeci souhlasí. 
Shodneme se, nejhorší je, že AB tak nějak kontroluje téměř celý potravinářský sortiment - Penam, United Bakeries, Lieken, Olma, Kostelec, Krahulik, Hodice, Studená, Kmotr, Písek masokombinat, Maso Planá... No, je to na celou knihu, bohužel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ob jeden: Já přeci netvrdím, že nakupovat alespoň průměrně slušný věci je snadný. Ale zkus napsat do Rolex vlákna, že jsi zvítězil se Štajnama a následně se dovolávej "slušnosti". Já nevidím sprostotu ve vulgárních výrazech, ale v přístupu k ostatním. A to jsem ta slova ještě vytečkoval, bo slib je slib.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ob jeden: Já přeci netvrdím, že nakupovat alespoň průměrně slušný věci je snadný. Ale zkus napsat do Rolex vlákna, že jsi zvítězil se Štajnama a následně se dovolávej "slušnosti". Já nevidím sprostotu ve vulgárních výrazech, ale v přístupu k ostatním. A to jsem ta slova ještě vytečkoval, bo slib je slib.
Jj, můžeš taky zkusit chválit litrovou Fabii v základu v M vlakne na Bayer fóru. Samozřejmě, budeš pochvalen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...