Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, mamenec napsal:

Kolik musím sežrat štanglí Picku abych si přečetl srovnávací test v maďarštině? ;)))

 

👍:lol2: Mně to přeložil Chrome😉 Ale i bez toho je to jasné, jediné Pick a Herz😎👍🇭🇺

Upraveno uživatelem neuromancer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pebe napsal:

já mám rád uherák nebo lovečák na vánočce s pomazánkovým máslem, ale v rodině si nikdo nemyslí že jsem normální 😄

 

s pomazánkovým máslem je pro mě jediná verze když to mám s pečivem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

filo to máš recht, slané se sladkým je fantazie , rohlík s čokoládou ( nutelou ), preclik v čokoládě, u vás třeba mikado tyčinky v čokoládě,miluji sežrat křupavé kuřátko a potom jako dezert pařížský dort, to vše chápu, ale zkurvit pick mlékem?😂 manželka se ptá jestli nejsi pozitivní, bez chuti a čichu 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, M3maniac napsal:

Ještě vřele doporučím bramborový placek pořádně mastný namáčet do krystalu, zní to šíleně ale je to dobré😉 prosím nezapíjet mlékem😂

tohle je zcela běžná německá praxe, jíst bramborák (předpokládám, že to je onen placek 😃), namáčený do sladkého jablečného protlaku. Ovšem nutno podotknout, že v Německu je česnek sprosté slovo a téměř tabu...

 

Bambes_in_Plauen_1.jpg

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, M3maniac napsal:

Tak bramborák bez česneku a majoránky je katastrofa😀

tak o tom žádná, samozřejmě smažený na sádle ne na nějakém pochybném oleji😃. Smažit na oliváči mi příjde škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Placek je asi myšlena klasická bramborová placka ne? Ta se dá jíst s paštikou i povidlama.
Já to právě nedokážu identifikovat, je to pro mne víc neznámé slovo, než mongolský chušúr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, bandicoot napsal:

Placek je asi myšlena klasická bramborová placka ne? Ta se dá jíst s paštikou i povidlama.

Jj, u nás doma se bežně říká uděláme bramborové placky. Jinak dnes jsem vařil ze zbytků, vařený brambor opékaný na slanině s cibulkou a k tomu filova dobrota studené mléko 😉 Brambory s mlékem nebo kyškou jsme doma za totáče měli docela často.

P.S. pick v tom není, ale když mléko je tu tak populární😂

226BA067-CE46-4BA9-B3D6-9060967ED299.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...