Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, prizak napsal:

Dík, snažil jsem se 🙂

A povedlo se. Počítám, že ostatní po tvém standardním nákupu jen paběrkovali v odd. salámů a pokladní, ta to doteď nepochopila... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Frostie napsal:

A povedlo se. Počítám, že ostatní po tvém standardním nákupu jen paběrkovali v odd. salámů a pokladní, ta to doteď nepochopila... 🙂

Tak kamaráde, pokladní v tom KAUFU  čuměla jak tří kravky.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, prizak napsal:

Tak kamaráde, pokladní v tom KAUFU  čuměla jak tří kravky.  

umím si to představit. V tom relativně chudém kraji je jakýkoliv nákup nad hundert podezřelý. krajně 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již teď s ním máme něco společného!  Rychle si běžím pro kolečko, možná když dám celou šišku, tak získám jeho postavu :)

Čerpám z nadpisu článku:

Sean Connery: Dvě české vzpomínky na charismatického herce, který miloval uherák, Skotsko a golf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si prvně koupil PICK, přece když je o něm na magu 82! stránek, tak to musí bejt něco...z rachoty jsem se těšil domů, že konečně ochutnám ten grál...no a co myslíte, nechal jsem ho kuchyňce v lednici, takže si počkám až do pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega příští týden jede na služebku do Magyarországu, jeee jak já se těším co všechno mi přiveze
Jj. Eres, Anička, paprika sladká i pálivá, klobasz a samozřejmě Pick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto fórum je fakt peklo. Když pominu hodinky (aktuálně sedmery) tak jsem v létě zkoušel sous vide, minulý týden naložil utopence a hermelíny a v pátek po 10 letech kouřil perfektní doutník.
No a dneska v Kauflandu totok.
Kam tohle povede....

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk



f2f4d3286962c5cef7e420b3322af95b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Geodet napsal:

Viděl jsem v NORMĚ maďarskej uherák KOMÉTA. Zná někdo? Mám takový tušení že jsem ho kdysi dávno koupil a žádnej zázrak se nekonal.

Stačila mi jedna zkušenost, abych usoudil, že je to rozdíl asi jako Pick a separátový výrobní salám. Takže za mne ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...