Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Potřebuji zachránit!!!

Jako každý rok jsem si chtěl pod stromeček nadělit lahodnější verzi PICKu, tedy PICK Mangalica. Bohužel se po něm slehla zem, nemá někdo nějaký zdroj (madarský pobchůdek nebo něco) kde ho letos sehnat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji zachránit!!!
Jako každý rok jsem si chtěl pod stromeček nadělit lahodnější verzi PICKu, tedy PICK Mangalica. Bohužel se po něm slehla zem, nemá někdo nějaký zdroj (madarský pobchůdek nebo něco) kde ho letos sehnat???
Viz o pár příspěvků výše odkaz na Hungaro delikatesy, ale mám pocit, že ho momentálně nemají skladem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl dneska v Bille náhodně, nemám jí moc rád. Ale vyzvedával jsem šrouby naproti a jinam se mi nechtělo, velkej nákup dělám až ve středu. Jameson za tři kila je fajn a jednu šišku zelenýho Rákoše jsem taky přihodil. A pár jich tam nechal, ať se neudávím. Dobrá zpráva je, že to jde i bez rohlíků, vystačím s dřevorubcem:

DSC01760.thumb.JPG.ac7687bfad2d1067797d1acca5c8d810.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 12. 2020 v 10:00, Frostie napsal:

Viz o pár příspěvků výše odkaz na Hungaro delikatesy, ale mám pocit, že ho momentálně nemají skladem emoji3525.pngemoji3525.png

Díky za odkaz, bohužel tam také vůbec není. Vypadá to, jak kdyby najednou nebyl na trhu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...