Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
před 1 hodinou, bandicoot napsal:

Několik dnů jsem neměl čich a tedy i většinu chutě. To bylo naprosto strašný koukat na šišku do lednice. V puse nebyl rozdíl mezi uherákem, jabkem nebo cibulí.

Kamaráde, tak to jsi byl opravdu chudák. To muselo být utrpení, cítím s tebou 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, filo-boxer napsal:

Vy naděláte. Pořád je to jenom vepřový salám že supermarketu. I když Pick mi do pomazánky taky přijde škoda. Ale dá se tak zužitkovat třeba nějaký ne echt uherák, když ho někdo omylem koupí a pak nešmakuje.

To by šlo 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za první republiky byla na poměrně novodobý výrobek té doby, uherský salám; uvalena tzv. daň z přepychu, ale i přesto, nebo možná právě proto, v té době  . . . v době kdy se u nás začal vyrábět první tavený sýr v plechovkách . . . byla vyráběna tzv. "uherská pěna". Její výroba spočívala v namletí i těch nejmenších odřezků uheráku, smíchaných s vyšlehaným máslem a taveným sýrem. 

V nedávné historii jsme tuto měli dokonce uvedenu v ČSN normách pro studené stravování (v podstatě jde o cca stejný poměr uvedených surovin).

Takže za mě doporučuji v rámci této nostalgie ušlehat uherskou pěnu, namazat ji na plátek veky, přidat nahoru šunku od kosti, kyselou okurku, vzpomenout si na dobu Paukerta, Buriana a trochu se bez odsuzování zasnít ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2021 v 8:27, Tom4 napsal:

Za první republiky byla na poměrně novodobý výrobek té doby, uherský salám; uvalena tzv. daň z přepychu, ale i přesto, nebo možná právě proto, v té době  . . . v době kdy se u nás začal vyrábět první tavený sýr v plechovkách . . . byla vyráběna tzv. "uherská pěna". Její výroba spočívala v namletí i těch nejmenších odřezků uheráku, smíchaných s vyšlehaným máslem a taveným sýrem. 

V nedávné historii jsme tuto měli dokonce uvedenu v ČSN normách pro studené stravování (v podstatě jde o cca stejný poměr uvedených surovin).

Takže za mě doporučuji v rámci této nostalgie ušlehat uherskou pěnu, namazat ji na plátek veky, přidat nahoru šunku od kosti, kyselou okurku, vzpomenout si na dobu Paukerta, Buriana a trochu se bez odsuzování zasnít ;)

V ucnaku kolem 1981 jsem si v kantosce kupoval uherskou a cabajskou penu v kelimku. Dodnes si chut pamatuju 🇨🇿👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem včera dělal větrníky, zbylo trošku těsta, to je normálně odpalované tedy bez cukru, udělal jsem pár mini kousků a rovnou spíchnul tu pěnu. Paráda. Ještě že jsem byl odpoledne chvíli běhat  :D

 

20210203_161924_copy_898x866.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...